Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok nem tud valaki Rs 125 ös motort 50 es papirokkal de csak a a 99 estől gyártottak érdekelnek !
milyen 4t üvöltés? mi az istenről beszélsz te?
Ááááááá! ilyen nincs.... Ez gyönyörű.... Faca kis 2t hang, fordulaton meg engem egykis 4t üvöltés beütés csapott meg... gyönyörű ez az öblös hang.... áááááááááá....
És akk arrol tudsz vmi filmet v vmit?Vagy nemtudsz szerezni valamilyen jo rendszert?mert van egy srác 30ér akar adni csak egy rezont gianelli-t!nemtom h mi mennyire éri meg!
szerintem blackdragonénak ezerszer jobb hangja van pedig az is jolly haver régi fajta arrow rendszeres rsének volt ugyanilyen hangja
http://video.google.com/videop...

Ezt hallgassátok és megértitek sztem
hello!Szeretnék venni rs125höz jolly moto kipurendszert!láttam a neten és nagyon kemény hangja lesz töle!valaki nemtud közületek szerezni?
tök jó...namind1 legalább nyugisan tudok menni...
kawa hülyéskedem amúgy áhh de nagyon vicces volt
jövőhéten tudok csak menni én a kakucsra akkor is csak vasárnap
én nem mek...de lassan már kellene nekem is,csak messze van az a baj:S
te is jösz vasárnap?faxa
akkor te lemaradsz norbi 10pontoskormányonátesésesgyakorlatáról
srácok nem megyek most majd 2 hét múlva....Kedden megyek Aszalóshoz,átnézi megint,aztán gumi cserék és go!
szardmárle

Zoli, készülj vasárnapra, norbitól 10 pontos gyakorlatot várok, kormányonátesésest
újra visszatért a topicba a béke és a szeretet...
én meg hirtelen haragú hülye idegbeteg barom vagyok ...nem azzal volt a bajom h éeszoltad a képem,mer nagyon nem izgat más véleménye csak akit ismerek,hanem h nagy IQsan tetted...
Nyugi ember én csak megvédtem szegény tuningot
ugy van verjed magad még itt az a lényeg h huu de jopofa gyereknek tűnjek...nem tom mit nyálazol itt,hozzád nem szólt senki...de inkább nem is írok többet erre,kész te va a tökéletesség...
-Hogy cserél ki 3 emó 1 villanykörtét?

-Sehogy, ülnek a sötétben és sírnak
azhát. simán itthon sírok a sötétben, meg vagdosom az ereim. meg azér moccozok h megpusztuljak, mert szarazélet
1.6 milla
2004-es 6800km-rel asszem, makulátlanul, sportdobokkal együtt.
*hajú