Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

CSá
nem ugy colt hogy eladód a pályaidomodat mert ha igen érdekelne
Nincs tiltóelektronika csak a motor gyenge hozzá
Rocky áttudod küldeni a képeket msnen vagy emailben vagy valahogy?
hát az enyémet qrvára semmien elektronika nem tiltja le 12-nél... sztem ez hüyeség.
bazzz VEGA,
Te voltál az a sárga supermoto-s? Mééé nem szóltál? Azért az utsó-elötti menetben jót mentünk, nem? Csak aztán a végén a célegyenes elötti kanyarkombinációt sikerült majdnem kiegyenesítenem
gyáá szivesen ott lettem volna,de gumik nélkül nem érte volna meg...1-2 hét múlva menjünk!
Hát sztem ennek jobb hangja van!az nagyon cicergös nekem....!Hát ha 100tol kezdödik akk ott rohadjon meg!majd vmit keresek azért!most viszik el a cbr600am aztán veszek egy rs-t
az itteni rsek 12nél szószerint letiltanak (elektronika visszafogja) enyém is....:S nemtom a titetek h van
de ő volt kinn csak még válogatok
pályaidomot keresek rs 125-ösre akinek van eladó kérem vegyen fel msn-en aprilia-rs-racing@hotmail.com
Pár kép:
melyik irányba mentetek 50 alatti időket?
anyosules!Te faterod fotozott nem?vagy nem a faterod volt?képeket felrakod valahova?köszi
jah kölcsön motort meg nem nyúzunk tudom...(ugye dingo...? )de jól hangzott
nem vagy olyan kegyetlen..., meg nincs 125ösöd
Hát az elején 58-ról indultam és körröl körre ment le és valahol 50 alat volt alegjobb......fater monta hogy 46-ot mutatott a stopper jikor leintették a menetet és én meg elengettem már a gázt a mérőpont előtt....3-4 méterrrel ...szóval sztem olyan 48-49 mehettem a legjobb körömetTalán......
Ja és fogyott a lábtartómból
szerintem sportkipuffal lepörgi (üresbe biztos)én csak a TZRből indulok ki,még nem forgattam le 125öst a pirosig,nem vok én olyan kegyetlen
De gondolom Csongié se pörgi ki a 14et...
TZRen is...igen már irni se tudok...
TZR is csak 12ig van skálázva mégis lefordul még egy centit...ami kb 13,000...amúgy asszem rsnél 14ig van legalábbis csongién úgy láttam 11nél keződik a piros...najó 13..
De 14 ig van skálázva! Bár annyit ugyse pörög le!
42Le/14000rpm kicsit érdekes nemhiszem h addig van órázva a fordulatszámmérő