Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz z3!Szerintem meg nem ha megnézed hogy 400 ért vannak 99 elötti rs ek meg 500 ért papir nélküli rs ek és tudom milyen a moco ,de egyébként senki nem mondta hogy vedd meg ,nem tudom mit vered itt nekem a nyálad vegyél magadnak egy másik rs-t és legyél vele boldog!
alkudni is lehet sztem...meg van vagy volt egy ilyen rs mint az övé 670ért kirakva...
szin is ilyen volt...szal ... najó nekem mind1...
00Rs125 inkább megveszem ezt és cserélem benne a dugót mint a tiedet 650
ne haragudj de nagyon felvitted az árát!Szerintem de te tod!
ja persze.
Ezzel elmész 1000 km-ert aztán kuka a dugó!
nem vennék olyan motort ami tuningolva volt...sportkipu belefér de több nem
na az előző link SZAR
ma megnéztem hogy mennyi olaj van még a tartályba mikor elkezd égni a kis lámpa 5-6 deci
http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=71983

Kritikák nem érdekelnek!
Köszönjük!
A félreértések elkerülése érdekében nem az én hibámból estem hanem a célegyenes útánni S kanyar második kanyarjában két Mz-s nem tudott egymás mellett elmenni és zavarták egymást erre meg mindekettő beparázott és satut fékeztek na és ez pont elöttem történt és én gyorsan jöttem mivel a két Mz-s faszán elzárta az íveket amiken kitudtam volna talán kerülni őket és ezért satut fékeztem de kevés volt telibe kaptam volna mindkettőt de én eldobtam a gépet jobbra ennyi volt
Köszönjük meg nekik grat
Tomi milyen időt ment? legközelebb reszkessen bazze
hyall!
ma is k***va joo volt! nekem 50,07 volt a legjobb köridőm de majd legközelebb letornázom 50 alá
Aha. Norbi is eldobta, befékezett előtte két mz, és valahogy elcsúszott. Nem láttam.
kanyarban?
msnen átküldöd a képeket?
Egyszerre nem volt fönt a pályán 2-nél több supermoto, ráadásul a végére átmentek a dirt részre és ott repkedtek. Szóval most teljesen oké volt minden.
Azééé Valooo szépen elfektette a VFR-t. Pont az orrom elött, biztos nekem akart fölvágni hogy ilyet is tud
oksa köszi!utána rájöttem hogy én istudok mérni az órával 1percre sikerült letornászni de még lett volna a motorban
2-3 supermotos volt. De volt egy honda rs, egy akkora kiscsak ült rajta, hogy nem ért le a lába arról a pici motorról, és nagyon kente
akinek kell kép akkor az szóljon nekem 51,34 volt a legjobb szoval még gyurni kell rajta
itt van pár kép
supermotos sok volt?
Nah most értem haza ringről. Kva jó volt, teccik a pálya. A legjobb időm 48,9 volt, a végére már tartós 49,5öket mentem. Zoli, neked 1,02-t mértem. Képeket majd rakjátok fel