Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a 100kgs kis malac apuci pici fia aki ki tudja rakni 2ft-osokból a nevét,erre te is büszke lennél ,mi Csombek?
ugylatszik nem figyeltel most mondta a nagyfonok h nem jon be neki ez a stilus
te hülye vagy,nem huzogatod akurva fékkart,azzal finoman kell bánni egyre kevesebbet adagolni ha levegőben egy apró hirtelen féket is húzol már előrebuktál balfaszkám,inkább te nem csináltad...csak jobban tudom már hogy mit csinál a motorom különböző dolgokra...
bakker mennyi streetfighter ez bejon a csajoknak mi sracok?
LERAKÁS ELŐTT! hogy ne csak zuhanjon a hátulja
Te lerakás előtt is nagy féket húzol? Jelzem, a gurulás közbeni lerakásról beszélek ....

Úygérzem te se gurultál még elsőkeréken, meg elsőkerékengurulás közben sem raktad még le úgy a motor hátulját hogy közben még haladtál előre ...
te hülye vagy...stoppie közben pici fékeket húzol? barom
Ebből a hozzászólásból megint a saját szegénységi bizonyítványodba való a stílus. Állva? Le lehet rakni úgy hogy közben gurulsz. Meg úgy hogy áll a motor. Szerintem megint te vagy a butácska ha ezt nem vágtad le. Ha mondjuk 50nél felveszed elsőkerékre, akkor 20-nál le tudod rakni úgy, hogy alig koppan a hátulja. Ha szépen adagolod a féket, és még a lerakás előtt pici féket húzol. Meg lehet hogy mész 30-al, satu első, feláll a motor elsőkerékre, de nem gurul közben előre. Hanem egyhelyben marad már az eleje. Onnan csak nagy koppanással tudod lerakni.
Ezt akartam mondani. Aszittem te nagy SuperMoto-s stoppie gép létedre érted. De tévedtem ismét.
A hangnemet pedig szerintem otthon erőltesd. Lehet ott bejön, itt nem.
ez hülye min állsz te majom? súlypont előre(előre csúszol) és fékezel,esetleg picit a hátuljával rugózol.
1ben fel gázra vagy 2ben kuplunggal,igaz max 10 méter megy kb 40 centire,ott már megijedek,de tudom hogy még sok van..holtpont nagyon nincs meg eddig 1x estem hátra stoppieból is estem már előre,ott már érzem hogy hol a határ a gurulás még a gumi miatt nem jön össze,metzeler mez 3,irtó szar de nem soká lesz dunlop d207-208
hogy lehet állva csinálni? nem vágom.
Stoppie-ból nem is lehet finoman lerakni. Márha állva csinálod. Ha gurulás közbe akkor lehet csak finomabban lerakni.

Amúgy meg: BÍRNIA KELL
nem tudom, hogy kerekezel, de a trükkje az, hogy nem zárod el a gázt, hanem csak fokozatosan elveszed, vagy mikor esik le egy picit belehúzol még. De a legjobb módszer, ha hátsó fékkel teszed le, mert akkor lassan megy le. Sztopinál meg ha nyomod a hátsóféket nem fog csattani, mert áll a kerék és így a lánc is feszül. Persze csak ha már áll akkor nyomd a hátsó féket, mert mikor még sztopiban gurulsz akkor a forgó hátsó kerék tartja egyenesben a motort.
te beszélsz? próbálozom finoman letenni csak nem mindig jön össze...stoppieról a hátulját mindig lecsapom,azt nem tudom finoman
az nem veszélyes?
az is lehet,de inkább az első kereket baszom le amikor leteszem kerékről
Meg magadat a betonhoz!
akkor is így van... még csak 1 hete vagyunk együtt,egyelőre ő a fontosabb,meg motor majd kedden megy Aszalóshoz még picit utánahangol...vissza vesz az olajból meg stb odabaszós lesz,aztán kell még 2 gumi,egyelőre első lesz asszem,és odabaszok mindenkit kakucson 125ben
PAPUCS
én még nem tudom,barátnő fontosabb mint a motor ...tőle függ...
Lehet nekem is jó lesz a gépem de most van baja rendesen! Igyekszem remélem tudok menni de azis lehet h megint melo
Hy!
Van valakinek robbantót ábrája egy RS karbiról?
persze,most rakjuk ossze :) erosebb lesz,mint uj koraban
aztan majd fellepek a Totalcarban es a MotorShowban is
Mivan Zoli álnéven ismét?
A MR2T-t mindenki ismeri már régről
Még mindig megvan a CR500?
énis. ha addigra rendbehozom a moccot
Beci!

msnt felejtsd el!
ha bármi kérdésed van, tyt@vnet.hu -ra ird meg, válaszolok szivesen.