Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

6 évet én is vizilabdáztam
stoppie * álljunk
Köszi Tyt, ez azért jólesett ...
Mi gyúros kokszos gecik áljunk ki egymás mellett...
Igazhogy nemtudunk verekedni mert nem nyújtunk, és ha nemszúrjuk be seggbe a napi lövetet akkor összeesünk, de nekünk van hátunk sportmotor fórumra ...
Szerintem sokan a kislábujjukat is szégyellik, közbe akkora arcok mint a ház
Erről szól a fórum.
Igaza van Dadis kollégának! Neked már régen az ágyban a helyed!
Nyugi nyugi, 14 vagy még csak. Menj szépen aludni.
mi lett már ez?gyúrós topik?meg tanácsadó hogy mit szedjél meg mit ne szedjél?
Fehérjétől lófaszt nemfogsz nőni. Azcsak beépül az izomba. Nyomj be egy kúra super anabolon 50-et. Az így egész jót fog dobni :)
srácok nem tud vki jó gumit szerezni az rs-re?
Tyt te mit is szedtél pontosan? Most kezdek én is járni és abbahagyom a szálkásítós hülyeségemet és inkább elkezdek izomtömeget növelni. Már vettem egy adat 80%*os fehérjét és most gondolkozok még valamin, de azt mondták, ha a fehérjébe keverek maltodextrint(a szőlőcukornál összetettebb szénhidrát) akkor olyan mint az izomtömegnövelő. Szóval még nem tom mi lesz.
*ja és az tömeg növelő volt vagy mi na mind1 nem beszélek szamárságokat de ez volt a lényege kb.
jó tavaly nekem is kellett ilyen szarokat mert 4hétig beteg voltam has- , fejfájás, hányás, 39 fokos láz egész nap is nincs rá gyógyszer mononukleozis a betegség neve és a szervezett feldolgozza 50év alatt. emiatt nem vizsgázhattam tavaly a suliban + 2hét alatt 8kg lement simán :S aztán nagyon hirtelen volt és azért kellett ... na de ezek nem fórum témák szóval megyek is holnap irány a munka nyugodalmas jó éjszakát
"A Milk&Egg Protein a legjobb minőségű és magas biológiai értékű tej- és tojásfehérjéből készült. Minden esszenciális aminosav megfelelő mennyiségű és arányú összetételben jelenik meg a termékben. Kitűnő étrendkiegészítő, ajánlott minden sportolónak és nehéz fizikai munkát végzőnek. A Proform Milk&Egg Protein, mivel alacsony zsírtartalmú és extra minőségű sportkeverék, ezért kiválóan alkalmas az izmok kidolgozására, szálkásításra." Szóval ahogy Z3 írja nem csak sportoláshoz kell, hanem nehéz fizikai munkát végzőknek is ajánlják.
Ez egy faszság hogy erős amíg eszi. Amiről te beszélsz az a koksz. Most attól mert abbahagyod a kreatin vagy a fehérje zabálását nem fogsz összeesni mint nagyanyád kelttésztája. Faszom 3 hónapja nem szedek se kreatint, se fehérjét és mégis mindig 45-ös bicepszem van.
unokatesómnak vanegy betegsége...nem eza lényeg.és nagyon klefogyott ez miattés a doki tanácsáraszedett ilyen"Porokat" ,nem gyúrásmiatt hanemhogy összeszedje magát...aki szerint ezapor kokszaz Cvitamint se szedjen mert az is annak minősülilyenerővel... (bocsi havernál vok ésszar a billentyűzete)
múltkor kaptam volna egy napi adagot de undorító nekem ...
jó én nem vagyok egy izom állat de vipen itt a kép szóval én nem is pattogok ilyen téren de van a haverom na az port eszik ... "izmos, izmos" amíg eszi de gyenge akkor is ... hát nálam gyengébb basszus és kinézettre egy félajtós szekrény :S szóval az ilyet nem vágom de nem is érdekel
szerintem jópáran elbújhatnának itt stoppie háta mögött. ahelyett hogy arcoskodtok, tessék rakjon fel szépen mindenki hátas képet, aztán majd lesz nagy hűűű haaaa hogy a legnagyobb szájú gyerekek a legnagyobb nyomorultak. Kemény srácok sokan vannak, csak sajna nekem élőben az jött le, hogy nagyrészük olyan gyámoltalan mint egy maszületett bárány. Nem1szer bonyolítottam már le netes összezördülés után találkát, és abban a kevés százalékban amikor el is jöttek, akkor is csak vállvonogatás volt, a nagy arc eltűnt.
Stoppie vállalja hogy kondizik meg vizilabdázott, meg is van az eredménye. Azt meg nem lehet mindenkitől elvárni hogy 10 % testzsírnál kevesebbel éljen - alkat kérdése. Jópár ismerősöm akármennyit zabál, tömi a fejét, nem képes egy dekát se hízni az 50 kiló fölé.
Vannak olyanok is akik akárhogy szenvednek sosem lesznek igazán szálkásak.
Körülbelül annyira múlik ez a genetikán mint a magasság, vagy bármi más.
Aki a porokon nevet, annak elárulnám hogy (ha valaki még nem tudná) abszolút semmi közük nincs semmiféle kokszhoz, és a sok tudatlan biopatkány abszolút nem vágja mit el lehet érni ilyen mezei közönséges legális porokkal. Nálam annó kb. 3 éve körülbelül 80% teljesítménynövekedés volt 2 hónap alatt + igencsak megdobta az állóképességem. Igaz ez 35%nál nagyobb fehérjetartalmú kreatinos, sok glutaminos meg BCAA-s, no meg még sorolhatnám cucc volt, de ennél gyengébb dolgokkal is nagy hatást lehet elérni. Legális, segít fejlődni, akkor meg?
Hasonlóan lehet fejlődni a totál bio cuccoktól, Mikey Papa által előnyben részesített tojás,banán, magas fehérjetartalmú húsok, stb. Figyelemreméltóak ezek is, és a fenti dolgokat is tartalmazzák, bár nem annyira koncentráltan mint a "porok". Másrészt szerintem ha valaki annyi pénzt kidob ilyen cuccokra mint Stoppie akkor tudja mit csinál, ő dolga, ő választása, ő döntése. Jól teszi (szerintem). Főleg mert tudom az eredményét!

Na más.
Ma sikerült határon motoroznom :D Na nem a román-magyar határra gondoltam, hanem arra hogy fél óra körözgetés a profi parkolóban megtette a hatását. VOltam olyen kibaszott hülye hogy egyik frissen aszfaltozott városi átdobós balból jobbos kanyarban majdnem nyugovóra tettem a vasat. A jobbosban a hátulja elfelejtett tapadni, és megcsúszott. Szerencsémre csak félig meddig dobott le, aztán megtapadt, úgyhogy megfogtam. Jó lecke volt, városban csak a profi parkolóban lehet mélyre dönteni :)
Dehogy tudunk. De ha elmész valami profi műanyagoshoz ő meg fogja csinálni. De nagyon sokba fog kerülni, mert kell hozzá ősmintát csinálni, és csak utána lehet szerszámot gyártani. Hűűű nagyon-nagyon sokba kerül. Ráadásul akármilyen színre fújod le az üvegszálast, csúnya lessz a polírozott vázon. Karbon meg még sokkal drágább.
vannak ilyen mágneses védők is
40 kilós gyerek nekem ne amperkodjon hogy megver ....
Azért van fent a kép hogy lássa kit akar "péppé" verni

Lehet próbálkozni. Volt már aki túlélte

Vázvédő meg azért kéne mert karcos a váz, és hogy eltakarja .....

Csongi, tudtok ilyet csinálni? Akár üvegszálból is vagy valami ....
Rollyee megvan még az RS
Ha igen akkor jövőhét körül gurulhatnánk .... MSN-en nemnagyon látni ...

Aki aztmondja a háttérbe lévő képekre hogy koxolok, azon csak nevetek ... Aki érti a témát az nem fog baszogatni
én is dolgzom egy műhelyben suzukival foglalkozunk csak mai nap az nagyon jó volt
Tyt nem az a lényeg hogy honnan van a pénz hanem hogy sok legyen :) én is melózok, 1 italpalackozóban vagyok raktáros sok mézespálesz meg egyéb finomság , de még nem vámoltam le eddig....
de ami késik az nem múlik :D
+ GPS is van
ilyen csoda RSeket nem adnak el. de ha mar muszaj akkor milla alatt soha!
Eladó az én rs em is 2001 -es polini henger (160) arrow rendszer 43-es karbi elektronikai tuning...195 km/h végsebesség a dugó frissen cserélt.......Én azt szeretneém kérdezni hogy mennyiért adjam menyibe mennek az ilyen rs-ek mostanában?