Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és idomot!?
fontos lenne, ha valaki tudja előre is kössz!
a vázat nem...
hy ha rs125-re bukógombát akarok rakni akkor meg kell vágni a vázat!?
Csombek,
ma a nap végén mikor már csak én mentem, akkor videóztál vagy fotóztál?
Kössz.
Hello mindenkinek.
Megtudjátok nekem mondani mi annak az oldalnak a cime ahol alkatrészeket lehet rendelni olasz motorokhoz? valami italmoto v mi nem?
Hello
Láttam egy 06 s rs 125 t keszthelyen. Nem közületek való?
Egykét alakítás....
Zsóóóti az Arrow csőről beszéljünk majd MSN en!
amúgy most értem haza gecijót szörföztünk, faxa idő ami kell....
Ok. Akkor bocs. Lesz új aszfalt... na az nagyon jó akkor jövő héten már lehet menni döntögetni!
lehet közrejátszik hogy naplemente volt, és kevés volt a fény. akkoris, egy digitálissal sokkal szebb képeket lehet csinálni mint ezzel.
hello!Csak annyit akarok kérdezni h látom h ti nyuzzátok ezerrel az rs-eket és semmi baja!Nektek sose szart még be?
Csombek,
akkor Te mész ma Kakucsring-re?
Én meg tegnaphoz egy hete voltam, és akkor 1000ft 20 perc és 2szer 20perc után meg kell venned a napi jegyet. De ez azért van mert elkelt a gokartpálya és más a góré. Én is 500ft-ért motorztam előtte. De elhiheted nem okoskodnék olyannal amiben nem vagyok biztos egy párszor voltam már a pályán.

De jövőhéten elkészül az újra aszfaltozása és az lesz még a finom móka.
bocsi,Tyt de nem az 1,3mpxel-lel van a gond...az én 6630am is annyi mégis szép (relative szép) képeket lehet vele csinálni
Én tuti nem fizettem ezret! Én kb 1 hónapja voltam és akkor tuti h negyedórát mentem 500 ft-ért!
mikor lesz már videó az rs hangjáról?:)
ja és köszi mindenkinek, bár ez még lófasz, nagyon kéne még fejlődni, ahogy dadis is mondja....
amúgy tényleg nagyon profi Fotósom van. Az már más kérdés hogy a telefonom full gagyi az 1,3Mpvel egy normális képhez! na majd digit fényképezővel.

Rsata, még nem küldtek el, bár múltkor életére törtem egy görkorizó családnak. Legalább volt nézősereg.
Csak mert én csináltam...
Jah és stopperrel mértünk, úgyhogy biztos van egy kis eltérés
Amúgy meg így pár kör hring után aszondom, hogy 125-el egyáltalán nem nehéz pálya. Egy csomó kanyarban nem is kell fékezni. Egy parás féktáv van a célegyenes végén. Az ering jobban lefáraszt.