Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

*Másképp
Mádkép pedig nem változhat az áttétel(6ban 130 11000-nél)
nem tudok róla....
Nem csúszik a kuplungod?
ja és a dugóban most van 6000km
tavaly májusban nyitott powerrel h.ring célegyenesében óra szerint mentem 177 körül 11800-as fordulatnál most meg 160 fölé nehezen megy... azóta nem lett semmi megváltoztatva csak annyi h több levegőt kap, ezért 10 fokkal melegebb is, meg ugye a power visszakerült bele...
valaki tudja h a következő mitől lehet?
ha 1-esben meg kettesben ahol ugye azért kéne h még legyen erő, egy nagyot rárántok csutkára akkor tök lassan kezdi el magát tornázni felfele... és ha csutkán van akkor meg miután nyit a power a fordulatszámmérő egyszerűen 8-9 ezerről felugrik 12-re meg visít is viszont nem tol abszolut csak pörög... multkor ezt megnéztem h igy végigvisíttatva állandó csutkán váltottam felfele és 6osban 11ezernél ment 130 at.... ugyanez ha lassan húzom neki szépen felfele akkor 160 vagy felette. szerintetek mi lehet? hézagos dugó miatt előfordulhat iyen?
köszi
Nah hagyuk a témát ne lovagoljunk rajta,de azért jó neked
Jah
Nemnéz téged senki hülyének!Örülj h neked full poweres 40 lovas géped van nem ugy mint nekünk halandóknak Mármint a srác szerint de ő......
értem...xlzx is lehet megy vasárnap és akkor sztem én is lemegyek
én vasárnap megyek ki 2 cimbivel és valszeg Norbiék is vasárnap jönnek végül.
Megy valaki vasárnap kakucsra?
http://motor.hu/motor_vpage.js...

Erről volt szó, ugye?
Én vágom ja és bocsi hogy vasárnap a célegyenesben rádhúztam a motort, de azt hittem hogy balról akarsz elmenni mellettem, ezért húzódtam jobbra.
csak simán "fulllll pooower" ennyi bírom az ilyen csókákat az a baj h itt most mindenki engem néz hülyének mert nem ismeri tomin meg rajtad kívül a storit
hello blackdragon, felvettelek msn-re ha nem gond! páyaidom miat! ha tudsz gyere mot fel pls
mitogeri én lehet lenézek
csak még kéne pénzt szereznem
akkor tárgytalan!
csö:tanksapka=5eft
érd:705377495
ha jól tudom ő csinálta a hengered és elég komoly szakember
csö köridömérö az nincs,
34-es dellorto karbi koplet=15eft
Hy Misoc!
Köridőmérő indító gombod van? A karbiért mennyit kérsz?
180at megy? az durva.
kéne ilyen az enyémbe is. biztos az enyém még nem poweres, csak eddig nem tudtam róla!

mondtuk már hogy ne itt hirdetgesd a szarjaidat.

"feszabályzó" "sárvérő" ezek mik?
Amúgy azért még nem kell kitolni a vastelepre, csak az újjabb rsekben nem ilyen dolgok vannak de ird be a pegasokhoz, meg a tuaregekhez, mert ha jol latom ezek a cuccok az én pegasommal kompatibilisek például!