Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hézagos dugó miatt nem, a kuplungod csúszik, ennyi.
Cseréltél benne olajat mostanában? a szar olajtól is lehet.

Az meg már nemtom h ki írta h akkor alacsony fordulatszámon is csúszna hülyeség, mert ott alig van ereje a motornak, power fölött csúszik el.
És ha fojamatosan éri kis erő akkor nem csúszik meg azért van az amit írtál, de ha lecsutkázod hirtelen kap nay nyomatékot és elcsúszik, ennyi..
tuningal beszéltem...lehet ő is lejön...lehet...
Rám is számithattok
éni s tervezem hogy emgyek
én megyek
Na akkor Kakucsra ki jönne Vasárnap? ha összejönne egy jó kis csapat én is lemennék!
elvitték a kis Rs-em
Szóval már csak néhány hónap és megis veszem az RS 125-öt
na akkor állok neki és meg nézzük, hogy mi lehet a baja.
ha leveszi a jobb oldali idomot , alulrol belehet látni a powermotorhoz. (váznál van jobb oldalt)
elszakadt a bowden
még egyszer köszi szépen a segitséget meg nézem hogy mozog-e és ha mégse a power motor a rossz akkor mi lehet a probléma?
Az új Rs-re akit érdekel pályaidom annak várnia kell még egy kicsit
a Bruno verseny után tudok mutatni képet és árat is akkor tudok biztosan mondani
addig is akit érdekel az írjon ( crossfreestyler@hotmail.com ) és ahogy megérkeztek a cuccok akkor majd jelentkezem
rs-en nemtudom,hogy hol van a power motor,de valahogy tedd láthatóvá...szetjél le a motorról pár alaktrészt hogy beindításkor lásd a power motort....ha a tankot le kell akkor szedd le azt is...indítsad be a motor és akkor ki tudod szűrni,hogy a powermotor a rossz-e( a karbiba van annyi benya,hogy beinduljon és járjon egy kicsit)
üresben nézd meg,hogy amikor túráztatod mozog e a power.
nyugi pörgetem addig. az aksim tuti nincs kemerülve. a 3. lehetőséget meg majd meg nézzük köszi szépen a segítséget!
1. nem pörgeted addig
2. aksid lemerült
3. beszart a szervó
tyt felvennel msnre, mert lenne par kerdesem
az adatlapomon van a cimem
hali! olyan problémám van hogy valamiért nem nyit ki a power. szerintetek mi lehet vele?
mivel alul nincs annyi erő benne,nincs ami megcsúsztassa a kuplungot.lehet,hogy lamellákat kell majd cserélni,vagy erősebb rugót a kuplungnál.nekem is volt hasonló az NSR-nél.
Ha csúszna a kuplunk akkor alul is azt csinálná mint felső fordulaton......lecsutkázod akkor csak pörög a motor de nemmegy....
csúszik a kuplung?
CSá
Szerintem egy jó kis beállitás nem árt neki szerintem az lesz a probléma de ne made in houseba hanem rendesen szakszerűen és akkor lehet hogy kissebb fuvóka kell neki meg ehhez az időhőz bekell állitani a moccot
na mind1 hétfőn bedobom a szerelőhöz h hétvégén megint lehessen kakucsozni:D
hát ez az amit én sem értek qrvára:) ha pörög akkor miért nem megy:)