Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! AZ a tanksapka engem érdekelne! Majd írd már meg az árát! Ha olyan az ár akkor a méreteket eggyzetetjük! Köszi
bencce ez a modern technika már
és az annyira automata h meglátja a kanyart és azonnal tudja az elektornika h meyik irányba rakja ki az indexet...
szerintem az az irányjelző relé akar lenni vagy ha nem az akkor passz


mi a faszom az a villógó?
sztem ezeket az árukat told ki a vas telepre ......
aprilia rs 125 alkatrészek:
karbi 34-es dellorto karbi,gyujtás kapcsoló,müszer fal,tank,elsö teleszkop,kormány kapcsolok,feszabályzó,
villogó automata,lábtartok,sárvérök,lánchajtás,féknyergek,kábelköteg,
stb
érd:705377495
aprilia rs 125 2004-es power kit kopleten eladó!
a 15-le folyotott motororból 35le lesz ami 180-végsebeséget tud.
ár:35eft
érd:705377495
Hy!
Hát szerintem ezt levetíteni főműsor időben 1-szer többet ér mint reggel 100-szor levetíteni azt a másik kis számosat amelyiken minden reggel röhögtem.
HA láttok egy 2006-os Rs-t aki 250-el száguld na az a Dani Olyan erős a gépe hogy még 6.-ban is 1 kerékrá áll kigyorsitásnál csak basszus nem árulja el hogy hogy lett ilyen erős a gépe létszives faggasssátok mert kiváncsi vagyok a titkára ja és "full poweres" Rs-e van
durva
Valakinek mond az a név valamit hogy "Lucca Brazi" ?
én nem csavartam ki...
én megnéztem már egypár ilyet egymásután.. asszem a motorlandra régen valaki belinkelt egy csomót.
EZ A HATÁSKELTÉS! az amiről mesélnek a cikkben( a magyar verzió) , az meg tényleg lófaszt nem ér. innen is látszik, hogy itthon mennyire nem hozzáértő emberek csinálják a dolgokat.
Ezt nézzétek meg! én full befordultam tőle, pedig csak egy fél perces reklám
Basszameg

Sztem túl korai az a 98 biztos h később
en kicsavartam, de egyenlore nem nezik h kicsavarod-e
Joe Knows the best! nagyjából érted a lényeget, nem is nagy "pakkokat" szoktam az RSel hurcilászni. A lényeges dolgok úgyis mind elférnek ha motorral vagyok.

Stoppie, én megmondtam!
125ös meg 98tól nincs asszem, szal azt se nagyon találtad el
hát akkor nekem flexelni kell :S
"Motorosok figyelem! A pálya minőségének megóvása érdekében a lábtartók alatti kicsavarozható "koptatók"-at a pályára való hajtás előtt ki kell csavarni! Csak a "lábtartó alatti koptató" kicsavarozását követően lehet a pályára hajtani!"

Most olvasom a kakucsi pálya oldalán tényleg kikell csvarozni vagy habi?
Ja hát bazzeg Adrenalin névvel beír valaki azthittem valami aszfaltfelgyűrő 125 kávédarálóról van szó nem egy 50-es szigonyról
Ja ez 50-es?

én a 125-re gondoltam
bocsesz