Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogyne lenne.
és ugyebár:
Joe knows best!
Nincs is 2006-os TZR.....
2004-ben állították le a gyártást én úgy tudom...
Igaz Dani?
Daninak a legjobb az RS-e ,nem Norbi?Full poweres 40 lovas gép


mito7gang ha vagy írjál msn en létszives!szereztem nektek emberkét a.......
jo nyaralást! köszi!
bekaphatod norbi!
hát ha a teknó meg ilyen köcsög zene neked fullos...
mé nem lehet mokkába normálim dnb dj eket hívni..nemértem...
szombaton jöjjön mindenki MOKKÁBA fullos párti lesz
na mi a téma srácok? vasárnap lesz móka?
8000-res fordulaton néha elkezd ugrálni valamiér.
Helosztok.
Nem tudnátok mi lehet a baja a tzr-emnek.2006os 4000km van bennt.
8000-res néha fordulaton elkezd ugrálni valamiért.
A légszűrő ki lett tisztitva, a gyertya jó, a kipufogo ki lett égetve hátha azért mer koszos volt de valamiért nem jó.jah és kipufogó vége picit olajosodik.
Ha valaki tud valami javaslatot az szoljon.
A 2007-es gumiján egyből feltűnt a pályázás.
A 2005-ösön meg olyan 70-80%-os gumi volt. Gondolom ugrott le a pályagumi, aztán dobtak rá valamit. Jaja, pályára mindíg 100%-os motorral járnak, akik járnak, de ez szerintem addig volt ütve amíg mozgott. Sportkipu leugrott, meg gondolom a nagykarbi. Állítólag új dugó van benne (hiszi a piszi).

Nem próbálkozom a Natixnál.

Bátyáddal veszélgettem mostanába motorról. Lehet megvárom az ajánlatát.
Holnap megyek DT-t nézni, aztán majd látjuk mi lesz ...


Lehet csak jövőre lesz RS (de akkor tuti 2006-os). Majd látjuk. Most szeretnék kijönni a Tuonoért kapott pénzből. Meg baleset után elég is lenne a DT is bőven.
ránézel a gumira és látod hogy volt-e pályán...
amúgy azokat az RS eket elötte mi járattuk a ringen de csak 200-250 ment bele

egykét pályamotor különb állapotba van mint amit utcán használnak...sőt! a nagy része!
2 éves az RS, mind a kettőt pályán töltötte. Csupa karc az idom. Rengeteg helyről hiányzik a festék. Csupa karc. Váz is csupa karcos. Ennyit az esztétikáról. Kilóméterórába 5 km. Vissza van forgatva a gecibe. Poweres a gép, de a 15 lovas gép kipuja volt rajta. De minden beállítás pályázásra van. Nagyobb fúvóka, mert sportkipu volt rajta pályán. Sok-sok apró dolog. Nagyon sok ...

Ami lehet hogy csak 2-3 ezer Ft, de 30-40 ilyen kis dolog már húzós.

Mondta hogy nem lesz bajom a motorral, nem bánom meg. Mondtam neki: nekem biztos nem lesz bajom, és az elmúlt másfél óra alatt rájöttem hogy nem fogom bánni

Pl másfélóra gépészkedés után sikerült beindítani.

Saját magukat járatták le.
Rendszám nincs meg a motorhoz....
Fordulatszámmérő nem mutat.

a 2007-es meg 500 km-es.
Mindet az Aprilia tesztnapon kapta a Hringen.
Folytás persze egyből kiszedve. Nulla járatás.
Rendszám nélkül. Névre írva kér érte 1,170-et ...
Szal úgyvoltam vele hogy én nem segítem hozzá hogy mégjobban meggazdagodjon. Minden le van szarva. Hozd a pénzt azt cső. Alkudni nemlehet. Mert ez már így is akciós.
Meg ilyesmik ...

Mondatam hogy köszönöm szépen, nekem ebből nemkell.
Sziasztok!Tudom h ez a forum nem erről szól amitkérdezek de azé ha tudtok segítsetek!Nah ez jó értelmes lett !szóval kéne valami melo ha valki tud irhat megköszönném!
Én már nem is eröltetem inkább a lépcsőzést. Reggel csak oldalazó lépésekkel tudtam lejönni a lépcsőn a szobámból és még úgyis majdnem beszartam a fájdalomtól ma már nem is volt erőm visszakapaszkodni az emeletre. Jól elvagyok itt a földszinten lépcsők nélkül. Asszem ma itt alszok inkább lent a nappaliban a kanapén mert tényleg csak komoly fájdalmak árán tudnám visszajuttatni magam az emeletre
Mondmár h mi volt, ne vetíts itt
nem vagy vele egyedül.... lépcsőzni tudsz? mert az még nagyon vicces ahogy le és felfelé próbálok menni
Van 1 2005-ös RS-ük.
Azt mentem megnézni.
Meg szemezgettem a 2007-essel is ...

Kár volt
Miért mit akartál venni?:?O
Voltam ma Natixba

Hülye voltam hogy nem hittem nektek
Még 1 ilyen szégyen helyet
Amelyik tetszik

Ilyen kérdést
Amugy meg kérdzed meg danner-t hogy hogy megy az új Rs és mit jelent a full power csak tőle kérdezgesstek az ilyet ő tudni fogja és szivesen segít
jövőhét csütörtökön valaki Hungaroring aszfaltját meglátogatja döntögetés céljából?
Mit ajanlatok jobban!
A regebbi fajta Rs-t vagy ezt az ujat?
Mert azt mondjak hogy a regi jobban megy?