Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap megyek érte. Megbeszéltem a srácokkal, hétfőn fújják. Meg faszán vége van a kertészmelónak, hétfőtől kiképzés fateréknál alkatrészraktárban, aztán megkapom 1 hónapra Vicces lessz
Tomi te meg told ki a puncidat hringre, megyek egy kört, meg kipróbálom kiscibert
Csongi itt van nállam a fejidomod,itt van nállam most már a távtartód is úgy ,hogy jó lenne ha megmozgatnád magad egy kicsit !
Megértem, hogy tetszik az ovál dob, de hogy ennyire? Tudom tudom nem direkt van, hanem 1 p*cs autós miatt...
Köszi mindenki.Nekem is nagyon tetszik Épp azon gondolkodtam,h kéne rá egy fehér felnicsík.Demár nem kell gondkodni.Gyönyörű rajta...
Vki kérdezte a kecskeméti go-kart pályát. Negyed óra 500 Ft. Nem rossz kis pálya csak kicsit rosszabb az aszfalt minősége de jó kis éles kanyarok vannak benne. Amúgy a Szt. László körúton van a Mercedes-Jeep-Chrysler kereskedés után!
Castrol R2! Először a natixnál vettem négyezer valamennyiért de Kecskeméten az olaj depónál ugyanaz az olaj (csak más cimke) 3000 Ft!
Szia! Az enyém is elég durván füstöl és bevan állitva az olajpumpa elvittem szerelöhöz kiderült h minimumra van állitva és még igyis túl sokat ad neki. De majd kilesz kötve és ekverni fogom a benzint.
nem pörög fel? vagy a váltóból nem fogyik az olaj? lehet onnan szívja el a szimeringnél
Sziasztok
Lenne egy olyan kérdésem. Mit tudok tenni, ha füstöl bemelegedve a motorom (szürkés kékes füst). Az olajadagoló elvileg jól van beállítva. Segítségetek előre is köszönöm.
Milyen olajat használsz?
Nekem is kell ilyen felni csík!
De az enyém szebb!
én csak röhögni tudok rajta
ez a ghostrider nickű gixxeres gyerek ritka nagy balfasz.
rs125 videókhoz olyan okos értelmes hozzászólásokat ír hogy borzalom.
dehát ez van, hülye nyomorult degenerált kis pöcs :D
Hy Bence91!
Ugyan olyan Rs-ünk van.
Tényleg nagyon szép az Rs-ed Bence91...
Ja és én azt hittem hogy műanyagból van és majd nagyon kell vigyázni vele hogy nehogy eltörjön, de szerencsére fémből van
zsírul néz ki!
Mennyi volt?
Juhééé, meg van végre a kameratartóm! reggel kipróbáltam egy kör erejéig. nagyon rendben van a kis kütyü. Ki jön velem a héten E.ringezni egyet? ki akarom próbálni.

Azért egy csöppet jobb mint a hungarocell-doboz
gyáááááááá g*ciiii
jól, de asszem Tyt anno csinált gépen piros csíkos képet rsre
üdv!sztetek egy piros felnicsík h állna az RSen?
Jah meg ha valaki tud rá vevőt van egy eladó Gilera SP01-esem Aprilia RS idomokkal igényesen átalakítva, pályára tökéletes,minden eredeti olasz papírral rendelkezik.94-es évjárat,elől-hátúl 17-es felni,elől 320-as nagy féktárcsa a hozzá való adapterrel,felújított motorral,32-es delorto karbi.199000Ft irányár.Ha valaki tud rá vevőt az szóljon köszi szépen.