Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah Srácok újra van eladó SP csövem RS125-re ha érdekel valakit, hibátlan, gyönyörű. Csonkkal, rugókkal, gyári karbonvéggel(képeken még nincsenek rajta).75000Ft.
Hy

na ma voltam Kecskeméten gokart pályát nem találtam meg na mind1. Bementem a natixba venni tárcsafék zárat … bemegyek mondom, hogy ez kell „OK” az asztalon KTM alkatrészek voltak dobozokban és mikor ment a csávó 2dbot lelökött egyiket felvettem oda raktam a többihez erre az eladó buuuufff lelökte mindet kicsit sérültek de mindegy …. „ nem igaz hogy nem lehet elpakolni”. Aztán még utána ott nyugtatja a csaj (másik eladó) hogy nyugodjon le meg minden ….
kimegyünk, hogy megnézzük jó a motorra láttom elég nehezen megy a dolog rá erőszakolta aztán jó kifizettem utána na mondom kipróbálom hát b*ssza meg szét potyogott a kezembe
bemegyek a boltba, hogy ez hibás szar erre „ biztos tönkre vágtad” mondja aztán nem akarta kicserélni. Tiszta ideg volt a csávó aztán mondom neki ne csodálkozz hogy szétesik ha az alkatrészekkel is így bántok aztán vissza vette és majd postán küldenek egy újat
ennyi a Natix …. pff
video
kis video hogy megjöjjön a kedv a pályázáshoz :)
ja ez volt az utsó, de nyár végén nyomulok újra Lineáris algebrából meg gazd.jogból mert szopóka volt és elhúzták a fejem. :(
az a lényeg h ez megvan! szigorlat nincs, bár csak a neve nem létezik gyakorlatilag.
Sziasztok!

Még tök új vagyok itt, meg egyáltalán a motoros társadalomban, ezért lenne egy két kérdésem. 2 napja vagyok tulajdonosa egy rs125-nek ezzel kapcsolatban vannak gondjaim:

A helyzet az hogy még nincs A-s jogsim csak B-s ezért a motort 50-es ként vettem, 50-es van az adásvételiben . Tanuló motornak vettem, gondoltam amíg elkezdem a jogsit gyakorolgatok vele. Nézegetem a paripát, dehát marha nagy. Mennyire szokták benyelni ezt az okosságot a rendőrök. Piszkálják egyáltalán az embert ha nem 160-al közlekedik? Ha bukta van milyen büntetésre kell számítani? Csak lové, vagy komolyabb is lehet?
A motort egyébként némtországból hozták be, valamikor 2004 körül. A német papírjai megvannak, de itthon nem lett forgalomba helyezve. Ilyenkor még forgalomba lehet helyeztetni? Ha igen mi kell hozzá, hogyan működik ez?

Köszi a segítséget előre is!

Abete
Grat hozzá.
Gondolom ez volt az uccsó vizsga.
Nektek már nincs is szigorlat mi?
mákom volt, az SNA mutatókat húztam, halmozódás, CPI , gdp deflátor, szal nem volt rossz, örült a fejem
lángja
na jól van tyt ez oyan volt ez a makró vizsga mint a 06-os rs... nagyobb volt a füstje mint a lándja
JoeZ, 4es lett
És elég elképzelhetőnek tartom hogy poweres a gép ...

Mondjuk 7-8 liter az egy 2T-nél benne van a pakliba. Tuning robogók se esznek kevesebbet. Nemérdemes 600-as Speedhez hasonlítani a fogyasztást ...

Ntixnál rakták össze. Hozzáértő kezek meg minden....
Na jó, inkább nem járatom le a Natixot. Lejáratták saját magukat előttem, elég csúnyán
És tanulóknak nem ajánlja
Még véletlen egy kis óvatlan gázrántásból hanyattvág
és a 7-8 lier nem sok a 18 lőerőhöz, igaz, hogy a 600asok 100lóerővel többek és azok is ittkörül esznek átlagba, de nemsok...
Mekkora álladék
Elképzelhető hogy tegnap láttalak a Vörösvári úton a nyeregben fölállva tépni az autók között?
Az a titkos fegyver...
a progrip tankvédő kurvára segít a 18 lóerő eléréséhez az a motor max 15
A makro az lószar... engem kegyelem kettessel átengedtek
szurkoljatok légyszi a makró vizsgámhoz! nagyon kéne hogy meglegyen! kösziii
Eljösz Piliscsabáig és a csabai templomnál elkanyarodsz Tinnye felé. Mész mész és egyszercsak megpillantod a Tigrist a Garancsi-tó mellett
vicc az egész....
Nem sok a 7-8 lityi mi? Injektoros? Nem vagyok túlzottan képben az RS50-el kapcsolatban de kétlem, hogy lenne benne injektor. "Aki ügyes simán felveszi kerékre"! Egy ügyes ember egy biciklit is felvesz kerékre. Milyen az az állandó szervízkönyv? .
De a legjobb a "rázsámoltam" egyébb helyesírási hibát ne is említsünk.
miről beszélsz?ez nem baromság!nem is kell rs125 , megveszem ezt ez emeli az elejét meg minden biztos még benen van a fojtás azé megy csak 135öt hú ezegy álladék
ennyi baromságot hogy lehet összehordani...:D ,szerintem úgy etették a natixnál,ahogy illik
pilisszentkeresztnél kellett lemenni el budaörs felé...andy tudja pontosan
Hallod a Üvegtigris hol van?