Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most hétvégén nem jön le valaki? Hétköznap meló van még 1 hónapig aztán nyaralás aztán megint meló
Halljátok mit szólnátok egy péntekhez szerintem nagyon jó mert mindenki serényen dolgozik és ez egy olyan nap amikor ki lehet pihenni a hét fáradalmát na meg a pályázás fáradalmát mert aki kimegy annak bizony lehet másnap nem lesz valami szuper és igy szombaton lehetne punnyadni és mivel pénteken sokan melóznak ezért nem nagyon lesznek szupermotosok akik belekavarnának
Valakinek egyáltalán felveszi a muki mert nekem bazz egyszerse csa a Sárvári Zsolt csak ő meg nem ezt szervezni
most pénteken megyünk nyaralni, szörfözni...

crossfreestyler@hotmail.com --- Blackdragon MSN je pályaidom miatt...
na megyünk vasárnap bazze? szar gumival de neki vágok!
a hétvégi pályázás után oyan izomláz van a combomban h nyujtott lábakkal lépkedek egész nap mint 1 buzi... nem tudok leülni csak iyen rohadt lassan... ugyh csuszdázás most kicsit kilőve:)

Nemláttalak tegnap Mogyoródon Aquarénában!
Pedig k.rva jó volt odefelé végigversenyeztük a várost egy barátommal hazafelé meg szívtunk a dugóban a Hungárián
joe knows best
sheftelni autóval kell menni barátom.....
motorral mit tudsz elvinni maximum kis bogyókat
Tyt a dealer
nekme vasárnap necces de tényleg jó az ötlet hogy hétköznap menjünk de nekem 8 1éig jó nekem
Akkor melyik napban maradtatok?

Bencce majd hozzak nyelvtan könyvet is ? (vicceltem nyugi)
na jó nem magamtól nem veszem el a tudást
először azt hittem hogy a lábtartó ér csak le, de aztán egyszer a célegyenes végénnél rá akartam segíteni a féktávra a hátsófékkel is és megdöbbenve tapasztaltam hogy eltűnt a fékpedál teljesen behajlott a motor alá és elég csúnyán meg is kopott. Mák hogy nem dobta meg végzetesen a motort, szóval tényleg muszáj lecserélnem. Ha a tétvégéig nem sikerül, akkor egy bazinagy kalapáccsal megpróbálom elrakni az útból vagy egyszerűen leflexelem
ez aztán a mondat: "pont elvittem volna a lábadattelibekaptam volna"
nem mentem ki a fűre csak egy nagyobb fékem volt:) gondoltam megkerüllek kivülről és akkor a következő balos belső ívén meg elmegyek de aztán kijöttél a külső ívre és pont elvittem volna a lábadattelibekaptam volna:)) a lábtartódat meg csináld meg. ott meg majdnem belédmentem hátulról még gondolkoztam is h mi a francért fékezel döntés közben kanyarban, aztán utána mondtad h megdob a lábtartó.:)
van egy 5literes kannám sztem azt elhozzom a hátamon meg hozzok vizet
Igen, az ahol kitessékeltelek a fűre. Bocsi mégegyszer
akkor Te a jobbos kanyaroknak jobban örülsz. én még nem vagyok velük jóba. de a balosak már egész jól mennek.
tuning! és mivel hoznád a gépet? lábon? akkor inkább tankolj a sisaktartódba is benzint ne csak a tankba mert hamar el fog fogyni.
az az a kanyar ahol majdnem elcsaptalak?
Inárcs-on van egy kis vidéki farm benzinkút szóval én még itthon telenyomtam a tankot
büfében lehet kapni benzint!
Egyébként érdekes hogy az a kanyar amiről beszéltem (a bejárattal szemben) a kedvenc részem a pályán ha az óramutatóval egyező irányban megyünk. Kuravjó ahogy kihúzodik az ember a pálya bal széléhez, vesz egy nagyon rövid féktávot és onnan borítja rá a jobbos kanyarra, az a rész tényleg nagyon tetszik. Viszont ha fordítva megyünk, úgy már utálom mint a szart kicsit javított rajta mikor leesett hogy ott nekem kettesbe vissza kell dobni, de még mindig szívesen kihagynám azt a részt
Bár mondjuk nekem valahogy a balos kanyarok kevésbé mennek, lehet ez a baj.
nincs ott a közelben benzinkút ?
egy egész kamion platóját tele fogja velük pakolni... csak nehogy vmi menekültek legyenek
jaja tényleg igy van. 3as 4es kell csak.. lehet legközelebb én is viszek már plusz benzint. kifogytam teljesen 190 km-et bírt ki az a 10-11 liter.