Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dolgom van kecsón aztán ha megtalálom a gokart pályát megyek rajta és nem szeretném ha perec lenne belőle ennyi Tyt
Ilyen kis befektetéseket súghatnál nekem is
Szia én motorom is eladó!Ha érdekel akkor szólj adatlapomon van minden!
a sajátját
milyen motort hozol te kecskemétről?

én már ott tartok h nem érdekel engem a gixer, én ezt a gépet nem adom el... jöjjön a gixer tavasszal vagy kora nyáron de az RS marad... nem vagyok én hüye h megveszem 450-t, ráköltök ugyanannyit, aztán eladom megint ugyanannyiért vagy olcsóbban. a mostani pénzemet szépen befeketetem inkább egy jövőbeli vállakozás alapjaiba h 2008-ban gondmentesen fent tudjam tartani a 2 mocit...
Bence knows best....

Hát ha valakik akkor mi ketten tudjuk mit lehet egy 125-s motorra költeni VAGYONOKAT
vannak ennél sokkal idősebb 125ösök amik jól mennek. az h miyet fogsz ki a gazdáján múlik. ha nem költött rá semmit akkor egy hulladék... hát rákölteni azért kell... egy iyen gép esetében egy 60-70-et minimum kalkulálj évente... annyi ideig lesz jó amig pénzel bírod. 2-3 havonta ugyis lesz valami baja:)
hi mindenkinek!
most tervezek motorvásárlást és láttam a neten egy 98as 25ös rs-t, ezért fordulnék hozzátok ti biztosan jobban tudjátok hogy megéri-e ilyet venni? ugyértem ennyi idős rs-t. Merthát ez mégiscsak versenycucc, a teljesítménye kivan hegyezve, és ezért nemis annyira megbízható mint mondjuk egy gyengébb japán gép. szerintetek mennyire vannak lelakva az ien idős gépek, mennyit kell még rákölteni és nemutolsósorban mennyi ideig lesz jó?
2-3 általában ja!
Szevasztok"

Nem vagyok mostanaban kepben a 125-os motoroknal 2 utemu meg az Rs125?
sok sikert remélem holnap egybe hozzom haza a motor kecskemétről :S
tudnék még szép dolgokat mondani ebbe a felsorolásba :)))
Lehet könnyebb mint a mikró, csak mikróból mákom volt :D és átmentem.
holnap csak görbüljön basszameg!

Rollye!
Nem csak jövő ilyenkor lesz vizsgaidőszak, hanem félévkor is :D
tényleg CSombek te voltál a kecskeméti gokart pályán, mennyi a belépő ?
van itt kecskeméti motoros ?
makró az könyebb még mint a mikró:)
alig kell belőle valamit tudni, kb monteráris fiskális politika. GDP, GNP, externáliák, meg a szereplőket és az azokhoz tartozó körforgások... most hirtelen ennyi jut eszembe:)
3hete végeztem a vizsgákkal, h fájdítsam már kicsit a szíved

Ez így van
ÁÁÁÁÁ..... Nekem majd jövőre lesz ez. Már kiráz a hideg ha eszembejut hogy már nekem jövőre ilyenkor vizsgaidőszak lesz.
Ez egy faszság! Mehettél volna te az előlegért soha a büdös életbe nem kaptad volna vissza! Az előleg azért előleg, hogy te biztosítsd magad abban hogy tied lesz az adott cucc. Ha te lépsz vissza az üzlettől akkor nem köteles visszaadni azt. Egyik haverom is így járt a yamahánál. Befizetett 40 ropit aztán talált egy szebbet és olcsóbbat és bukta a 40ezrét.
wááá faszkivan, makrót tanulok orrba szájba! holnap vizsga :S Bencce, remélem te legalább támogatsz lélekben :D legalább te vágod a témát.
nem kell itt helyeselni jó?
Joe knows best... te ezt még nem tudod?
naggyábólennyi!
Nincs szezon. Ezenkívül mindenki gyorsan meg akar válni a motorjától mert tavaszra egy erősebbet, szebbet tervez illetve vesz. Ezért olcsóbbak. Amúgy meg akkora a kínálat h gyakorlatilag nyáron is k.rvajó vételeket lehet csinálni. Nem szabad elkapkodni mert van annyi motor mint a szemét
én is most leskelődök olyan 400 körül!bármikor lehet kifogni egy két q..rva jó ajánlatot!nem kell feltétlenül télrn szerintem!