Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ha a barátnőd érettségizik, akkor neked miért nem jó? a barátnőd érettségizik, nem Te!
Nem tudsz felmentést kérni? Még jó hogy az elöbb azt mondtad hogy neked végülis mindegy hogy mikor megyünk
mondjuk lehet h délelőtt fog a drága és akkor du-n már okés, de ezt még nem tudom, meg sztem ő sem. meg lehet h a hétfő sem hétfő:)
a pia nem para az jöhet a hátizsákba is, este bevágod a hűtőbe, lefagyasztod aztán másnap kiolvad az úton:))
nekem pl a hétfő nem jó:) bnőm érettségizik
A jövőhéten kellene megcsinálni (mondjuk hétfőn, akkor biztos h, üres a pálya) és akkor a hétvégi Kakucsringezést amit itt sokan terveznem inkább akkor erre a közös privát hétfői Kakucsring-ezésre kellene cserélni. Össze kell írni a listát a biztos (és valóban biztos) résztvevőkről és utána a bizonytalanokról. Utána ha úgy ítéljük meg hogy nagyjából oké a létszám akkor lehet telefonálni, hogy stip-stop a pálya. Aztán jó lenne ha legalább egy autó tudna velünk jönni, hogy pár üveg ásványvizet ki tudjunk vinni a pályára ha zárva lesz a büfé, stb. stb.
Nem olyan bonyolult feladat, de akkor neki kellene fogni.
fábián nyaral:)
Ja és akkor a Fábián, KisMenzel, és Dingó még nincs is a listán. Szerintem alapból meg lenne a 15
jó hát én benne vagyok... csak tűzzetek ki egy időpontot aztán nézzük oks-e mindenkinek... nekem kb mind1 mikor...
Száguldozó is szeretne jönni és Ő ott is lakik a közelben. Szerintem meg kéne próbálni
Egyébként ha meg nem jön össze pont a 15 csak mondjuk 12, akkor a hiányzó belépőkre meg szerintem össze tudjuk dobni a pénzt és kész.
Valooo, én meg még egy CBR-es barátom. Plusz jönne Tuning és Z3 is! És az eddig felsorolt emberek ha jól gondolom szintén sulisok, tehát elvileg vakáció van Még a közeljövőben meg kellene szervezni ha úgy döntünk, mert aztán szépen lassan mindenki elkezd nyaralgatni és nem lesz itthon senki.
Ha csak a miénk lenne egy adott hétköznap a pálya akkor tényleg már csak elhatározás kérdése, hogy tartsunk-e háziversenyt és hogy melyik irányba használjuk a pályát.
csombek, pázy, jamal, tuning, én.... az még 5 tehát 9-nél tartunk... csak ezeket 1 napra tereleni nem semmi munka. pedig lehetne jókis házi verseny:D
15 arcot összetudnánk szedni, nem? Hányan voltunk vasárnap? Én magamon kívül tudnék még 3 pályázós havert "beszervezni".
szerintem vásárold fel az egészet!
hétköznap csak akkor van nyitva ha legalább 15 ember összejön. amugy csak hétvégén. én igy tom.
na ha gondoljátok akkor én szombaton tutira megyek és akkor felhívom holnap a mukit lefoglaljuk a pályát.
Megkérdeztem a Ricsit, azt mondja hogy még mindig nincs pályaidom az új RS-re!
Fábián elutazott Horvátországba szal 1 hét múlva jön csak haza
Asszem a Dodó-ék (mito7gang) épp a napokban léptek le nyaralni (legalábbis az MSN-en valami ilyesmit írt ki a nevébe). A Fábián meg elég ritkán van fent, vagy én vagyok fent rosszkor
Igazság szerint én nemis nevethetnék ,mert egyszer tettem fel kamerát és menetközbe elis hagytam
megyek énis pénteken valszeg
mito7gang, őket hol tudom útolérni? mert blackdragonnak nincs fenn semmi mail címe vagy ilyemi...
Én mondtam hogy kissé röhejes és akkor az még nem is látszik a képen, hogy a kamerát egy sárga ceruzával rögzítem a dobozba, hogy ne mozduljon el a kamera az szokta igazából leginkább a nevetség tárgyát képezni szóval ez az egyik ok ami miatt le akarom cserélni.
bazz ez a kameratartó naon nagy
Csak az a baj hogy énis azok táborát erősítem akik melóznak de megpróbálom leszervezni a dolgot.
Kicsit jobb mint amit eddig használtam
Csá
Hát gyere pénteken mert mi is kimegyünk vagyis én meg Tomi Dani meg lehet sóval gyere ki nyugodtan és akkor nem lesznek szinte senki mert mindenki melózik szóval nem lesznek zavaró szupermotosok