Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azokat tuning hozza kocsival....
már szinte csak a csajok fognak hiéányozni :D akik tartanéák az ernyőt
Abban tényleg igatatok volt, hogy 3.-ban kell menni a pályán. A második menet alatt már énis a 3-at és 4-et használtam és határozottan jobb volt. Tulajdonképen nekem a pályának csak egy pontján kell visszadobni kettesbe, ott abban a kanyarban ami bejárattal szemben van. És abban is csak akkor mikor az óramutató járásával ellenkező irányba mentünk.
hehehehe :D te se fogsz kiszáradni
figy. legyen az h kiirod dvd-re és a jövő héten odaadod én meg adok egy dvd-t. gondolom 2 gigát nem tudsz hova feltölteni de ha megy akkor ok. legközelebb én is viszek kamerát! meg a fényképezőt is megint, és akkor már minden profibb lesz
hehe. akkor jövöhét pláne jó lesz ismerni fogjuk már rendesen a pályát. a megszokott irányba megyünk elmondjuk mégeccer neki h fényképezzen. feljebb teszem a tankcamot h többet lássunk az útból. meg még mit kéne? jah a videó kb 2 giga. tegyünk majd fel ide vmi kis zenés videót? összevágva meg minden
nekem a hétfő oké és tudok hozzni 5db 2literes ásványvizet a motorban
hát kicsit:)

a tancamoson az a baj csak h a 2. menetem volt és még qrva bénán ment:)) ráadásul fordított irányban... na mind1 majd legközelebb.

aztán az egész videót tegyétek fel majd valahova, jó nagy lesz:) mondjuk a képek is lesz vagy 100 mega. csak az a baj h a srácnak mondtam h fókuszálni kell mielőtt ellővi de azt nem mindig sikerült neki... meg a digitális zoomot is előszeretettel alkalamazta, na de mind1, nem vészes.
húú. az nincs meg... de lehet jobb is. elég volt nekem végig nézni háturól amit ott alakitottál bazzeee de szerencsére nem lett bajod . de adrenalin szint biztos megemlekedett rendesen
zsír zsír! a végén amikor kormánycsapkodást alakítottam az nincs felvéve?:D
most néztem meg a videót amit felvettünk. te is rajta vagy egy pár képkockán bencce elég sokon rajta van. a tankcamoson is kergetőzünk elég ideig
én norbival azt beszéltem meg h pénteken de nekem jo elvileg a vége is csak akkor sok a supermotos
Hmmmm... ez tényelg nem egyszerő, pedig még csak 4-5 ember nyilatkozott
én is azt írtam tegnap h ezt a 7végét kihagynám mert valamit csinálnom kell amocival h power fölött normálisan menjen és ne kezdjen el csak ugy forogni mint a vadállat. de ha jövő héten hétköznap rajtam múlna a pályázás akkor természetesen kiviszem magam:) de ezen a hétvégén inkább kicsit állítgatok mert egyenesekben alig mentem!
mi csombival sztem csak a következő 7en... vagy ki tudja..
Najó, akkor ezt a hétköznapi pályafoglalást elnapoljuk kicsit, mondjuk a rákövetkező hétre. Akkor viszont a most hétvégét kell megdumálni. Megint vasárnap ér rá mindenki?
meg lehet szólni a manusznak is ha már nagyon zavarnak h szedjék szét őket is külön. nekünk amikor előszr voltunk akokr ugy volt h 20 perc gokart. 20 perc sm meg 20 perc mi sportmotorral. az is bőven elég... hamar el lehet fáradni. jah és az eégsz délelőtt omst a miénk volt vasárnap. mi már akkor ki motoroztuk magunkat
vasárnap délelőtt? na lépek melózni,valaki majd sikítson hogy eldőlt e.
az h gokartosok vannak az nem baj... eleve a fél óra is kicsit sok egyszerre... meg kell is az a pihenő... inkább SM... de ha délelőtt mész akkor azok nincsnenek... du-n ra jönnek ki 1kor
nekem augusztustól lesz jó,addig meló van...
A hétvége azért van kilőve, mert akkor alapból nyitva van a pálya és tele van supermotosokkal és gokartosokkal. Ezért merült fel a hétköznap, mint ötlet.
benne lennék,de nekme csak vasárnap jó
Szivesen mennék én is kakucsra de hétvége jobblenne.....kérdezzétem még meg xlzx-et is aztem ő is jönne,ha nem dolgozik
készen vagytok teljesen a motoGP be nincs ilyen lelkesedés mint itt nekem a szombati napok kivételével bármikor jó lenne. nagyon gizda ez a pálya sportmotor fórum verseny tuning nyerne úgyis
nem mert akkor evidens h elkisérem:) felmentést nem tudok kérni mert igazából nem ő mondja h menjek vele hanem én akarok ott lenni:) de mondom ez 1 nap a héten. majd ma megkérdezem pontosan meyik nap is... lehet h nem hétfő!