Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez az. Egy ilyet szeretnék beújítani.
Nekem egy olyan Benzsó féle spéci cuccra fáj a fogam, mert azt mindenféle extrém helyre rögzíteni lehet a motoron és bármilyen szögben be lehet állítani vele a kamerát.
Nekem van egy fölös kameratartóm, de hdd-s kamerával nem működik sajna
Basszus, ha ezt tudom, ma is mentem volna . Najó, igazából olyan izomlázam van hogy motorra se tudnék ülni . Próbálok a következő alkalomra normális kameratartót szerezni és akkor énis viszek kamerát. A mostani hungarocell dobozos tankra szigetelőszalagozást inkább hanyagolom, mert hülyén néz ki, zavar a motoron történő szabad mozgásban és nehéz beállítani a megfelelő szögbe.
Szia
Mindig nyitva vannak csak lekell eggyeztetni a csávóval a dolgokat
Valaki azt mondja meg nekem egész pontosan hogy akkor a Kakucsring csak szombat vasárnap van nyitva vagy hétköznap is?
Valaki jöjjön már hétvégén kukucskára. Vagy norbi, gyertek hétvégén. Hétköznap meló van
Sziasztok
Ezen a héten pénteken megyünk ki kakucsringre akinek van kedve jönni akkor eggyeztessünk
Oké, nekem is jobb lesz a jövőhét mert rendelek fékbetéteket meg lehet gumi csere mert tolja ki az elejét ilyen szar körömős mitas :S szerintetek lecseréljem az elsőt vagy akkor mind a 2-t ? mert az a baj ha cserélem mind2t sztem nem lesz egy forma mintájú de holnap elmegyek körül nézni.
Z3 most pénteken vagy szombaton nem jössz le mert szeretnék egyet menni
Persze értem!Nem a szervezünk be vmikor egy Hringezést ?ugy mint pl kakucsot!
No para. Én egyébként is a végéig maradtam. A legutolsó RS-esek általában nem fejezik be a versenyt, mert valami technikai zűrrel küzdenek. Viszont a köridők tekintetében ha 2:45-nél jobbat mész akkor nem leszel utolsó az RS-esek között, mert az említett 2:45-ös időt menő CBR általában beszokta magát ékelni az RS-esek közé. Szóval van néhány apriliás a mezőnyben akik 2:45-nél rosszabbat mennek. Ez most kicsit bonyolultan hangzik, de remélem azért érted
Arra lennék kiváncsi hogy az utsó rs mit megy!
Amugy bocs hogy múltkor otthagytunk kakucson csak má mindenki menni akart és te még mindig mentél körbe ,körbe akartunk hivní dehát nem vetted volna fel
A leggyengébb CBR125-ös 3perc körülit, a legjobb CBR-es 2:45-öt. Ha őket megtudod fogni akkor már nem vagy utolsó az összesítettben
125 kupában az utolsó helyezet milyen időt megy?
Júli 24-én megin lehet menni Hringre mocozni!
Remélem nem 10.000 e huf-ért
Hát jah mindenki menne versenyezni csak nem mindenkinek van rá zseton sztem Mondjuk jobban megéri mint utcán kockáztatni az életed mindig a sok...miatt

Mivan Dani, annyira bejött kakucsring hogy már pályaidomon töröd a fejed?
Gyüjtök lét azt énis befizetek egyre,gyárit nem kéne elbaszni !
Mikor mengyünk legközelebb?Bár jó lenne megin ringre menni!
hamarosan lesz az Aszalóséknak illetve innen Blackdragonnak!

nálluk érdeklődj...külföldről hozzák őket mert Mo-on még nincs új Rs pályaidom, régi meg nemjó rá!


Majd Hringre szervezzetek vmi motorozást Augusztusban lépek legközelebb pályára addig nyaralgatás, nyári gyakorlat, pihi, meló...

Hringen motorozgassatok aztán gyertek 125kupába! Komolyan Qrvajó, mert aki még kezdő az is megtalálja az ellenfelét és egymást huzzátok és folyamatosan gyorsulni lehet!
ok hát akkor menjünk akkor:)
jovohet sajna nem jo, de utana remelhetoleg mehetunk. pentekre meg lesz a video
kep

szeva!
A video is meg lesz a heten.
jövő héten balcsin vagyok sajna
Mikor tervezi a társaság ,hogy megy kakucsra?
kakucson... jössz jövő héten te is?:)
hol van ez a pálya?
Mito7Gang, Józsinak hívják a srácot...