Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én fogom majd őket feltenni péntekre mert most vidéken vagyok:)
lettek rólad is képek:) a videóért Csombek a felelős
hi.
én vagyok a gixxer1000es.
nincs több kép?hol lehet elérni, és mikor lesz meg a videó?
thx.
mito7gang nem tudsz vkit akinek van új RS-hez pályaidmoma vagy idomszette?
hogyhívják az ismerősödet? mert én is hallottam róla de nemtudta megmondani a gyerek hogy kivolt...
miért hova mész nyaralni. egy du-n 3000ft... ez nyaralásnál egy ebéd meg egy vacsi, itt meg egy du-n:)

RS-re hüyeség a bukógomba. pályaidom kell. felteszed a bukógombát, az szétszaggat mindent, letörhet, aztán szopod a gombát meg a gyári idomot is....
ott az rs jáccik
Hát, sajnos pedig meghaladta a tudásomat az index, túl bonyorult módon ileszkedik a burkolathoz, a tükörnél pedig elakadtam, amikor a csavart meg kelett húzni
Nincs tükröm, mert nem találok sehol. A szerelőhöz pedig a teló miatt vittem.
talán áttétel miatt,nemde?
itt nálunk polgáron az ukráncigi jáccik de ott gondolom hódmezőn nem:D
sokmindenre. Motorozni legfőképp, döntögetni a parkolókban, túrázgatni ha olyanom van, krúzolni :) , na meg mosolyogni.
meg néha indexért szaladgálok be szegedre vele :) meg sheftelni :)))
és neked minek a vadi új RS?
valaki árulja már el mire jók a pocketbikeok? értem én hogy nagy buli, meg jó technika, mennek meg minden, de mi értelme? úgysem indulsz el vele motorozni ténylegesen, max poénból. Meg mindenki olyan idiótán néz ki rajta, hogy az valami kegyetlen :)
jaja nagyon zsír volt! mehetünk jövő héten is így délelőtt! most nem leszek mert utazok el, de pénteken reggelre feltöltöm a képeket! Addig tegyétek fel majd a videót valahova:)
az akkor durva de ez a kis 125ös kis krossz is egyből 110 kicsit néztem ám kellemeset csalódtam benne
Az enyém is Csak nem membrános és nem pörög annyira
ez meg vízhűtéses nicasil-os henger meg ilyesmi :) kicsit nagyon pörög a gép
jók ezek a kis pocketek tegnap mentem egyel meg 125ös 4t krossz az is ilyen majd nem ... nagyon fain 2esbe még kerék tiszta buli az egész
a pockettal kellett volna menni itt de amugy eladó
bocs csak messziről tiszta olyan volt jó kis suzuki RG
nagyon durva az a pocket bike rg se sámli
az nem TZR tuning... de mind1
igen, már régebben kértem Tőle árajánlatot, meg maileztünk.
aztán végülis úgy döntöttem inkább magam csináltatom, mert így full ingyért kijön az egész
a tervrajzokat egy másik gixxeres fazon rakta fel nemrég ide a fórumba, köszi neki :)
Tomiboy

www.tom-tech.hu

a fórumról nagyon sokan mászkálnak az Ő gombáival. Ja és tényleg jók. Nekem is sokat segítettek a balesetnél.
saválló az nem jó mert behajol de a váz nem sérül az tuti, alumínium azt nem tom de a gixxeres emberke biztos tud tanácsot adni nem tudom a nevét pedig tudtam pilisszentkeresztesi
Én voltam, de a balesetét nem láttam. De nem volt egyedül a pereccel. Szokatlanúl sokan buktak múlthét vasárnap.