Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

látom mindenki rá van gerjedve a pályázásra, tök szivesen mennék én is..
egyenlőre most bukógombát tervezek az RSre, hamarosan le is lesz gyártva, bár az nem tetszik benne hogy az idomot fúrni kell hozzá. Na de a lényeg, megéri ha megmenti az idomokat! :) Van valakinek valami ötlete, hogy a szárát miből érdemes csinálni, hogy megfelelően erős is legyen, viszont irtó nagy ütésnél meg eltörjön, hogy ne a váz sérüljön? kösz!

más, volt valaki mostanában (kb. 1 héttel ezelőtt) Hungaroringen? van egy ismerősöm aki fennvolt rs125el, és perecelt egyet, nem e látta valaki! Állítólag mentő vitte el, de már teljesen jól van..
majd kedden felhívom őket mert holnap megyek dolgozni
csak hétvégén van nyitva ha jól értettem.
nem tudom még de sztem péntek vagy szombat. attól függ kinek melyik nap a jó csak akkor előre dumáljuk meg mert én is úgy intézem akkor a programjaimat. rockynak szombat nem jó mert dolgozik nekem mind1 bencce, csombek meg akik ma voltak és még jönni szeretnének szóéjanak
köszönöm
2006 utáni RS-re keresek pályaidomot! ha van vkinek vagy tud szereni írjon vagy vegyen fel pls msnre (címem az adatapomon)
vega, nemhiszem azt sem tudom hol van
veletek tartok énis meg stem még egy jopáran
Mikor? hol?
Na beszélgettem pár emberrel és ha az idő is engedi szép napos idő lesz akkor irány kakucs 50km nem nagy táv. szóval szeretném ha minél többen lennénk. várom a jelentkezőket
Szerintem ugyanolyan fasza. Csak a pályát körülvevő létesítmények nem olyan fejlettek mint az euroring-en. Ja meg szerintebb fárasztóbb a Kakucsring. Talán azért mert nincsenek egyenesek ahol picit pihenni lehetne. Kb. non-stop dönteni kell és lógni a motorról. Ja meg ugyan ez csak érzéki csalódás, de sokkal gyorsabnak érzi magát az ember amiatt, hogy viszonylag hamar körbeér a pályán
bencce látom fasza a pálya nah holnap szóbelizek utána akárhogy sikerül megünnepeljük egy kakucsi ringezéssel .. amúgy tényleg sokkal faszább mint euroring?
CSá Bocs hogy ott hagytunk csak a Tomi meg a Dani kidőltek és nem akartunk megzavarni a koncentrációban majd felveszlek msn-en és dumálunk mert lesz folytatás és zuzzuk neki
Szal azok a legkisebb gondok, festetni mindenkép akarom, meg egy dobot majd rakok rá!
Hát a festés meg a dob pont, hogy nem nagyon érdekel De azér köcce Inkább a gazdijára lennék kiváncsi ki mit tud róla, h bánt vele stbstb...
kokány a festése, freccia dob van rajta:D
Na, énis megvagyok.
Jó kis pálya. Euroring le van szarva, ez jobban tetszik
Hova tünt mindenki. Az utolsó két menetben már egyedül voltam (leszámítva 3 sm-est) Mondjuk az utolsót már nem bírtam végig és félidőben lejöttem a pályáról.
Szeva
Te nemvoltál pár hete véletelnül ivacson,mert láttam egy fehér rs-t amiből nemsokvan a környéken
oriasi volt remelem majd megyunk meg egyutt. kepekkel videoval jelentkezek en is
akkor megyünk
hy all!
szerintem marha jo kakucsring! nem valami tempós pálya mondjuk de nekem bejött! egyszer nem csúsztam meg szal az aszfalt is király. mondjuk most voltem eőször pályán a géppel úgyhogy nincs viszonyítási alapom de a parkolóktól 100szor jobb
a mi parkolónkat megszüntették úgy értem mostmár fizetős parkoló lett és parkolnak ott autók
tuning, http://www.utvonalterv.hu

énis most néztem, tőlem Kakucs 145 kmre van. Most jelenleg nyaralásra gyűjtöm a pézt, nem pályázásra, az még várat magára. addig marad a kamionparkoló...
nagyon fasza a Kakucs! csak egy a gáz,pályán mentem Inárcsig,ha volt kamera akkor enyhén rábasztam,akkor minusz 12750-_-"
KAKUCS
hát jó de miylen városhoz vagy faluhoz van közel úgy jobban tudnám .....
asszem az m3ason kell menni és úgy... bptől 20km