Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó magasabb vagy de én össze csomagolak akkor az fain akkor majd össze hozzok vmi pályázos napot egyébként merre van ?
nem baj a kisebbesket úgyse bántod vagy igen?nahát .
qrva jó... én egyszer sem csusztam meg... tapad mint a szemét. az uccsó körben elmértem egy kanyart, kidobott a rázókő és így gumi csikorással elkezdett csapkodni a kormány mint az állat, már azt hittem jön a firka de húzta a féket, ki a pályáról és sikerült megállni. mögöttem pázy is szvinfarktust kapott:)
idősebb + erősebb vagyok gyerök vigyázzá hamarosan el kell mennünk ma kaptam a a munkáért moneyt reggel 5től-2ig dolgoztam
egyébként várom majd az infókat milyen a pálya minősége
tuning ha felmersz jönni úgy hogy nem szólsz nekem váglak nyakon!az se érdekel ha idősebb vagy
nekem is ilyen a kodak fényképező :S ezért van kinyomva a dátum
a dátumozás szar:)
1éig szeretnék kimenni valamelyik nap kivéve vasárnap. vki tud adni pontos leírást merre találom mert a weboldaluk nem egészen pontos köszönöm a segítséget előre is
hát csombek ment a legdurvább időket... a tzr pázy-é...
Tudod kit etess 3 éves képekkel XD
Legközelebb remélem megy a két sm Rx
kié a tzr ?
fainak, csombek le a kalappal azt hittem egy fórumon lévő köcsög vagy de bebizonyítottad hogy nem, grat
még akartam feltenni csak véletlenül az elküldésre klikkeltem
jók a képek, majd nyomd fel a többit is!
na én megjöttem. qrva jó ez a kakucsring. csombekkal (eléggé érezte a pályát:)) meg pázyvol t voltunk csak az elején meg egy 1000es gixer. még 1 iyen nap és lehet kidobni a térdkoptatókat... aztán megjött rocky is meg még RS-es srácok.... meg a supermotosok... 1-2 kép.
csombek majd feltöltöm valahova az összeset aztán mad szólok honnan lehet leszedni...
Hát engem az index különösebben nem érdekelt volna, egy tükröt emg ideiglenesen dobtam volna rá... Nekem meg pénzem nem volt, azért nem mentem
Ugye nem azt akarod mondani h nem tudsz felrakni egy tükröt meg egy indexet?
Én ott lettem volna, ha tnapelőtt nem adtam volna le a szerelőnek a mocit... Ráadásul fölöslegesen, mert mondta is, hogy csak jövőú 7en tud vele foglalkozni. Mondjuk ha meg nem adom le, akkor meg úgysem bírtam volna ki, hogy ne menjek vele, és azért bal tükör és index nélkül elég veszélyes...
Egyébként mi minden volt ott?
volt valaki pacsán motorostalálkozon?
1 pár aprilia rs 125 oldalidom eladó kiváló állapotú nem törött le van alpozózva!22 e forint!Tel.:06707019631,,06707019714
Egy síktolattyus kiváló állapotú Dellorto 34mm-es karburator elado 22 e forint!Tel.:06707019631,,06707019714
NA én most ébredtem föl. Igen, még pont oda érnék 9-re az Örs vezérre
Reggelizek, lecsutakolom a vasat aztán megyek a bencce után. Ott találkozunk (azokkal akik oda találnak )
annyira érzem h oyat fogok ma hasalni h az uj gumimmal együtt felnyalom az egész pályát:D