Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

yoooo felkeltem! kicsit felhős az idő de, elkezdek pakolni, aztán öltözni, tankolok,red bull ( nem aludtam valami sokat) valami kaja, bankautomata, aztán goo. na amig ezt megirtam már a nap is pislákol... végre pálya
meg fogod találni:) reméljük. addig mi lepakoljuk a motorokat Csombival
templom melletti utcába be és m5 fölött át akkor... kiváncsi vagyok meddig fogok faszkodni amig odaerek:)
:( mert vszinüleg ezt veszem meg... Csak hát h ő is pesti:D És h hogy használja vagy vigyázott-e rá vagy vmi....
nem:) csak 1 mitost ismerek... az meg a csabi:)
bencce! Te véletlenül nem tudsz vmit erről a mitoról? Ez
megjöttem!:)
hát én 9ig kint akarok lenni:) tehát eléggé korán reggel indulok. de ott találkozunk, az biztos. reggel kicsit lecsutakolom még a mocit, tankolok veszek fel pénzt aztán húzok le... meg most megnézem mégis merre menjek mert fogalmam sincs:)
csongi a célegyenes utáni kanyart én is mindig benézem:) mármint h nem benézem csak mindig qrvára beparázok tőle....
Alsónémedi a legelső település ahol ütközni tudunk. Ha jól nézem.
Gyál az merre van? akkor Ti nem is mentek keresztül BP-n, ugye?
Gyálról megyünk szal fingom nincs hol tudunk találkozni nem vagyok ismerős arra te?
hát mivel Bencce csak 2-3-ig tud maradni, ezért jó lenne 1-re a délutáni ment elejére kiérni, hogy még tudjunk vele együtt pályázni. Szóval én valszeg olyan 11 körül indulok el. Budakalász felé megyek és Budaörs felöl érek be a city-be.
szia!te mikor indulsz mert mi is megyünk 3 an szal ha gondolod akkor valahol találkozhatunk
Az a részt utáljuk bencce-vel a legjobban! Trükkös, mert igazából nem is lát rá az ember. Nekem is sikerült már ott nem egyszer kimotoroznom a kavicságyba.

Bencce,
holnap mikor indulsz? H a gondolod megyek Budakeszi felé és ott a Gazdagrét-nél ütközhetünk. Feltéve hogy nem reggel 7-kor akatsz indulni
Az nem is az rs műszerfala hanem egy derbi gpr 125-é...
Nah srácok bencce ,Csombek nem tudom hol laktok de nem talizunk útközbe valahol?
Nah sajnos nem tudok holnap menni. Voltunk lent eringen, célegyenes után sikánt benéztem nem tudtam befordulni, egyenesen ki a sóderágyba aztán eldőltem. Jó moccozást holnapra
Halovány lila gőzőm sincs h mikor és h lesz tali vmit megkéne beszélni töbiekkel
motorokra is.
Vasárnap hol és mikor tali? Még nemvált el,hogy megyek -e ...
Kijön kakucs ringre?
Az a gokartozásra vonatkozik nem?
Szerintem estek vele....le lett festve...tudom ez még nem ok de ha megnézed a kipuffot is ha jól láttam akkor karcolások vannak rajta...persze attól lehet h semmi baja h estek....
Erről a mitoról nem tudtok véletlenül vmit? link
whehe ..köszi