Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tessék jamal... annyira nem izgi:)
Ahha! Remélem a boltban fogják tudni, hogy mi az....Köszi szépen!
délutánnak mi számít? hát én kimegyek reggel aztán elleszek. egy 2-3ig maradok szerintem....
Valaki kakucsra rak fel rövid áttétet?csongi?
NGK BR10EG
Hali!
Én csak azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek milyen gyertyát vegyek a mocimba? Mármint milyen égéshője legyen meg ilyenek....("96-os Aprilia RS 125)
A válaszokat előre is köszönöm!
Najóóó, egyefene. Ha délután mentek akkor megyek énis. Úgy olvastam hogy eddig délelöttről volt szó, ami nálam mindig mission impossible de délutánra talán ki tudok mászni az ágyból .
ja ez igyvan egyaltalan nem gyors palya sot inkabb lassu.
Jah és mi délután megyünk, ha az úgy jó neked bencce. Elég lessz 2,5 óra ilyen picsamelegben.
Hát engem leginkább az zavart hogy ránézésre nagyon lassúnak tűntek a kanyarok. Ezt fokozta az a látvány is ahogy a gokartosok farolgattak a kanyarokban. Mintha minden kanyarja ilyen "visszafordító" jellegű lenne. Persze arra elég hogy az ember leszedje a majrécsíkott a gumiról, és lerakja a térdét, de a kanyarsebességet az éles kanyarok miatt nehéz lehet fokozni.
No mindegy, akkor bencce leteszteli és meglássuk mi a véleménye az E.ringgel összevetve.
De még az is lehet hogy énis veletek tartok, csak ne lennétek ilyen kórosan koránkelők+
Nah akkor vasárnap: Bence, Csombek, Tomi, rxTomi(?), Norbi, Dani(?), meg csongii
CBResek közül jön valaki?
nem voltam meg eringen, de en elveztem nagyon. technikas palya szinte nincs is egyenes benne sztem a CBRednek is tetszene.
Csombek,
mi a tapasztalatod a pályáról? Pár hete elmentünk megnézni, de valahogy ránézésre nem igazán tűnt szórakoztatónak, ezért átmentünk Örkénybe.
Milyen szerinted a pálya (mármint a kanyarjai) motorozhatóság szempontjából mondjuk az Ering-gel összevetve?
ja ha van kinnt mentoauto akkor +1000huf
Kakucs ring
Kakucs a helyszin barmennyire meglepo
5e egesznapra 8h-18h
3e delutan 13h-18h
Micsoda szervezkedés van !Jah és sory hogy 5 sorba ÍRTAM CSAK KIHAGY EGY PICIT AZ ESZEM !
CSongi szombaton nem is mentek eringre?
kakucsring merre van?
Vasárnap szerintem nekem jó!how much oda a beugró?
szerintem ócsánál találkozzunk... amikor beérünk ócsára, az első táblánál ahol ki van írva h ócsa:) nem jó 5let?:)
Akkor vasárnap megyünk kakucsringre és akkor mindenki fog jönni Az út kakucsring fele már megvan és még azt kéne eldönteni hogy hol legyen a találkahely én Gyálra voksolok
vki nem tudja mekkora illesztési hézag kell az rsnek a henger dugo kozt? 4század jó? pls
palyat ugy talaljatok meg h kakucson a templom melletti utcaban egyenesen vegig at az m5 folott es onnan mar latni fogjatok. kitablazva meg nincs
na mentem horvátba
jövő héten aki akar motorozni szóljon
és ha mennétek vhova ne hagyatok ki
nem te tomi másik tomi. De a legjobb lenne ha te is jönnél