Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a Tuono 110km után 8,6 liter
Bár végig város....
Power fölött
lehet h kaptak valami adást olaszországból h most ne fogyasszanak... én 20km-el kevesebbbet mentem egy tankkal de mire hazaértem még mindig nem visított a lámpa... tehát oyan 6 körül voltam...
00RS125 jelentkezz már hogy mikor legyen a tali..
uhh én is kiszámoltam tegnap a fogyasztást és nagyon meglepődtem sőt már azon gondolkodok hogy vaami tuti nem jó .. 138km-nél tankoltam és 5,5 liter ment bele és megint tele lett.. ez igen csak 4 literes fogyasztás:(.. de az vicces hogy kipörög és megy is mint a disznóóó tényleg nem tudom mi lehet de egyelőúre örülök neki
4.4?

Úristen az se rossz
Nekem az Sp-n a rekord legkisebb 6.5 körül volt. A legtöbb 10 fölött
ja láttam:) én is meglepődtem lassítottam és bambultam akkor meg majdnem engem basztak el, de jó volt ez a mai szerpentin. régen jobban szerettem a plissznetlászló felé vezető szakaszt, most már jobban szeretem az esztergom feletti részt...
gratulálok Tyt:) kb én is iyenket szoktam:))) ez a végén a hússal meg a házzal már veri az én "kornél a sárga susogóban" meg "fábiánt püfölöm és joe atlétában segít" álmomat:)
Hy!
Most nekem is jobb lágyabban veszi a sebességet. Az előző olaj már fekete volt, itt volt az ideje a cserének.
hát nekem a hajtóműolajtól kemény volt a váltóm meg kattogott néha picit szorult ezzel meg oan puha lett meg jól kapcsolható, szal fasza
Az a jó bele!
Mindenkinek Hajtóműolaj való a váltóba!

Ui:

NEKEM VAN ELADÓ 3 GARNITÚRA KUPLUNGOM
Hy!
Kösz Rsata!
Én is lecseréltem az olajat de én 75w90 tettem bele.
bencce te láttad hogy amikor elköszöntem tőled akkor majdnem elvágott az az autós .. alig volt 20cm.. összecsináltam a bőrruhám de amúgy a fickó is baszottul megijedhetett mert megállt rögtön az útszélén .. áhh szemétláda
Te is jól bebeasztál szombat este
Ti komolyan ilyen hülyék vagytok? bebaszna ha szilikont kennék rá, az első enyhe kanyarban pofára esnék... nem véletlen volt ott a smiley!

Más, ma akkora baromságot álmodtam :D Egy erdőben motorozgattam az RSel :D:D , ottvolt Mitogeri meg Dadis.. És mondták hogy az ő pályamocijuk most át van alakítva szupermotóvá :D És ott nyomták az erdőbe ők is.. Aztán mondtam hogy adjanak már egy kis húst, erre leléptek egy bazinagy késsel, leöltek valami őzet, és egy szatyorban hoztak nekem pár kiló nyers húst. Felraktam a kormányra, aztán valahogy balatonfüredre keveredtünk, és megmutatták Dadisék házát, ilyen bazinagy zöld téglakerítése volt, meg egy bazinagy üres telek :DDD kész
hát figy elvileg ugyan az meg képen is az, pfuu várjá h mennyiért megnézek vmit és megmondom
25 az alja amúgy nem az enyém csak árulom
szia! Az jó az enyémre? (2001-es) Bár ahogy elnéztem a képet nem kül. semmiben. Mennyiért válnál meg tőle?
nekem van 06" Rs rQl bal és jobbos eladó tükör. ha érdekel szolj
Mérnem taknyot kentél rá?
Sziasztok! Nem tudná valaki megmondani hol tudnék beszerezni egy 2001-es Aprilia RS 125-re egy balos tükröt meg 2db hátsó lábtartót? Előre is köszi!
Hmmm... Tényleg... De Mitora jó, az nsr meg mitomén...:D
Arról nem is beszélve hogy az RS125 másik oldalán van a dob...
30egy új gia dob
30ezerért?
Hol élsz te? Szatyorba?
75ezer egy komplett rendszer.
Van nekem is ilyem matricám hozzá...
Enyhén hülyén nézhet ki RS-en... persze ha már sikerült felraknod a gia rezóra.