Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy!
Rs 125-höz honnan tudok alkatrészt szerezni az Aprilia kereskedésen kívül?
Ez az az eset amikor nem te vagy a hibás mégis te viszed el a balhét.
A képekböl az derül ki hogy nem adták meg a motorosnak az elsőbséget ,de itt jön az hogy mennyivel jött a motor ? És itt kiderül az alvázszám szerint nem 50 hanem 125 a biztositó nem fizet valamint jogsitol 2 év eltiltás. Pedig ha minden rendben lenne szegény motoros megkapná a pénzét igy meg se moci se egészség.fasza
Hy!
Motorossal mi lett?
Hy!
Menyét ellen védő spray Mik vannak.
ez pontosan így van.. majd a gyárit kell gyönyörűen megcsinálni... amúgy szerintem a pályaidomom se lett vaalmi csúnya.. jóó egyértelmű hogy nem annyira szép a festés de pályaidom.. a másik meg leszarom ki mit mond nekem tetszik és ez a lényeg.. fasznakl ennyi zsét ölni ilyen dologba.. azt inkább eltankolom
itt van tőlünk kemény 1 utcára festékbolt és onnan vettem de amúgy bármelyik festéküzletbe van
Joe: felesleges pénzt kidobnom oyan dologra ami ugyis össze lesz törve. Ez az 1200ft-os JAMAL megoldás teljesen oké pályaidomra. csak írja meg hol vette:)
honnan szerezted?:)
Az SV is van gyárilag kormánygátló bár az anti hopping kuplungnak nagyobb hasznát veszem Ha gázfröccs nélkül váltasz vissza egyből blokkol a kerék.... bár ezt mondjuk megcsináltam az Sp-vel is.

Nekem spec a Mito Evo jobban bejön design szempontjából
Nekem a kanyarból kigyorsításkor még sosem szitált be, bár olyan már volt, hogy elforgott a hátsó kerék az asztfalton, de attól még nem szitál be. Meg 1esben döntve ha húzod neki zsírul lehet nyomni a powerslide-ot
Van ELADÓ egy pár gyári 06" Rs tükör, 4db index (jobb elsQ szára kicsit megtörve de müanyagos javitja) amugy híbátlanok. ÉRD nálam.
jelentkezz msn-en hogy mikor legyen a tali
Mivanmár az én karbimat áruljátok?
ja én a hring parkolójába csináltam ilyen körbe körbét hát csoda hogy nem borultam el a mocival mikor megálltam annyira szédültem
Eladó egy 28 as dellorto karbi akit érdekel írjon barcelona16@freemail.hu vagy barcelona16@msn.com!
éljen a PROFI udvar, körbekörbekörbekörbe körbe majrécsík nyírbálódik, körbe körbe körbe, megfordul, körbe körbe körbe majrécsík dögöljmeg körbe körbe körbe
Azta de kibaszottul elszédültem! de azért jó volt :)
az nsr topicban meg
Hy
Ebben a fórumban az RS a MITO fórumban meg az. Próbáld ki mind a kettő motort és amelyik neked kell azt vedd meg.
te is jó forumba kérdezed
Most fogok motort venni,és szerintetek mi lenne jobb vásárlás 450 ezer forint értékben?Az Aprilia 125-ös rs-e vagy Cagiva MITO?
kép?én csak olyat amiben cr500 van
hello!nincsvéletlenül valakinek eladó power szelepe rs hez,123as rotaxhoz valo pneumatikus kéne.elöreisköszi