Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy menj el műanyagoshoz az eredetivel s biztos megtudják csinálni.... Van NSR-ed?
köszi!
fejidomot meg faridomot feltudod varázsolni,de a hasidom nagyon széles.inkább próbálkozz aprilia rs idommal,vagy kis gép versenyidomjával.
125ösé kicsi rá, 600asé meg sztem 2re is elég mert olyan nagy lenne
cbr versenyidom nem menne rá?
gyári idomot átalakitani,szerezni egy kopottabb,rondábbat,vagy van biztos ember aki megcsinálja neked,csak mivel kicsi rá az igény,így drága lenne.jó megoldás a gyári idom átalakítása
szia!NSR 125re van pálya idom?vagy valami megoldás hogy lehessen pályázni vele
na ilyenek! méretben ugyanazok!
elöbb két sötétet küldtem
pill lefotózom!
1. füstszínű
2. víztiszta

a füstszínű az kurvajó! még nincs nekem irridiumos plexi a bukón aztán most kurvajóvolt ezer ágra sütött a nap és tökjól láttam alatta

elvileg leküldtem nekik az elöző pályaidom pleximet és arról mintázták...hamarosan leküldöm a gyárikat és akkor olyan is lesz nekik csak az a tré hogy hajlítani nembiztos hogy tudnak szal azt lehet nektek kell csinálni hőlégfuvó azt annyi....

csak hogy tudjátok: a pályaidomot egy az egyben a gyári idomról mintázták! nemvéletlen van az oldalában a Racing felirat, indexsülyesztés, lámpakivágás hátul stb...
miyen sprayt ajánlotok pályaidom lefújására? jövő héten le akarom kenni, de fogalmam sincs honnan szerezzek festéket.
ez akart lenni az első mondat:
de kurva jó eddig azt hittem h legalább a pályaidom plexijét megúszom egy szatunás 7000ft-ossal...

a pályaidomod plexije ugye a sima 98 utáni nem?
de kurva jó eddig azt hittem h legalább a pályaidom plexijét abba egy szatunás 7000ft-ossal. Akkor nem tom, ezek hüyék. Biel Zsoltit kell megkérdezni, ő ismeri őket asszem:) valamit mondott is multkor, h mi h működik ott...
sztem a trapezlampasba lenne jo kb
alakra naggyából egyezik de méretre nem
ezaz h a palyaidomba se valo
rs 50embe is ők küldtek sokkal kissebb volt szélességre is, de a fejidomtartó vázan hajtogattunk így lett jó, am mindenki visszaküldi nekik a picsába mert egy nagy szar.
én most megnéztem a honlapjukat, csak azt látom ami eddig volt. Gondolom akkor még mindig fogalmuk sincs, h miyen évjáratú is ami nekik van. oyat küldtek ami a pályaidomodhoz jó nem? a gyári fejidomba meg kicsi...
probaltad?
ezt h érted? és akkor mégis mire jó?
mert ami elvileg jo 96hoz az nekem kicsi lett. most elkuldtem a torottet szte egyforma azert nem tom most h en vok e a hulye
szatunás plexit tuti nemtod egy az egybe belerakni mert egyik se passzol.
nem próbáltam bele, de nálam volt a törött plexi és nekik a 98 utáni volt akkoriban... állítólag most már van oyan ami a mi gépünkhöz is jó...miért?
bencce! anno irtad h neztel szatunanal plexit azt ugye beleprobaltad RSbe es kicsi lett?
virulnék ha nem kéne olajcserére vinni...