Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali valaki kb 3 4 hete belinkelt 1 linket ahol rengeteg matrica van motorhoz. légyszi ha valaki tudja vagy tud jót linkelje be nekem köszi elöre is
2008tól az A kat. 24 éves korhoz szeretnék kötni. :S
Előbb-utőbb úgyis bevezetik ....
NEm állapot ami itthon van....
Ki lesznek szerintem szűrve. Majd .... Egyszer ....

Amúgymeg kell a pénz az államnak és csak ezért is be fogják vezetni.
Ittvan például hogy minden vizsgáztatásnál lesz eredetiség vizsga is (bár úgytudom hogy csak arra aminek nincs törzskönyve ....)

Kell a pénz az állambácsinak és miért ne aknázná ki ezt a területet?
Meg amúgyis elfajzott dolog ami itthon megy.

125/50-es eladó. Mindenhol ezt látod. Én a rendőrök helyébe elmennék minden ilyen motort megnézni, és úgy seggberaknám őket, hogy nem jutna többet eszükbe motorra se gondolni ...
Igen ez igaz, hogy a rendszámos motorosokat nem szívatják úgy mint a robogósokat, meg a rendszámnélküli 125/50-eket. Erre felénk ez a módi itt csak szívnak a robogósok meg a 125/50-esek.
egyrészt sztem azért nemlesz ebből az 50es rendszámozásból semmi mert kurvasok motor van magyarországon és nemtudják őket begyüjteni hogy gyertek rendszámért! másrészt kb 6-8éve igérgetik ezt és azóta sincs semmi!
másrészt egy rendőr megállít esetleg nem a full idióta és akkor egyből bukó! továbbá ha baleset van akkor zsebből fizetsz! na mind1 ti tudjátok!
Ja azzal csak a baj lesz. Mire mindent visszapakolsz rá... Úúúú....
Szerintem ez hülyeség! ez a kormány mit kinem talál! Elékeztek tavaly hüde nagy izé volt hogy kocsi jogsi 21 éves korhatár! áááááááááá minden igy ugy lesz! közbe meg mivan most? látott valaki 21 éves korhatárt még minig változatlanul 17!
akkor a kis rsre pakolhatom majd vissza a gyári cumókat
Amugy ha vennék nagyobb motort csak Dr-z 400-ast vennék már! ahoz meg várni kell 18 éves koromig sajnos igy megteszi egy Rs 125-i
szerintem ha meg mégis bevezeti akkor forgalomba helyeztetem!
Ja és most olvastam vagy hallottam már nem tudom hogy néhány éven belül minden 50 ccm-es motort tehát nem rendszámkötelest behívnak a KPM-hez és átvizsgálnak. Ha nem 50 ccm az az 50ccm akkor forgalomba kell helyezni. Felesleges ilyennel szarakodni, hogy nem kell rá rendszám. Nekem mióta megvan a motor 1x állítottak meg és azt kérdezték hogy hány kw-os. Ennyi.
Igen szeretnék egy rendszám nélkülit! itt nemnagyon ismerik a motorokat meg itt motorpártiak a városba! és csakis kerekseggüt szeretnék 99-es utánit!
De a kivétel erősíti a szabályt. Én nem sokkal 300e fölött adom és semmi baja nincsen. Erre még egy jó ideig nem kell költeni. Szóval költségmentes állapotban van. Ja és egyébként 600e-ért is lehet szar, kókányolt, széthajtott fost venni. Nekem ennyi a véleményem.
biztos rendszám nélkülit akarsz? én nem biztos hogy belevágnék megint.
Igen Atának igaza van! olyat szeretnék amin nincs rendszám! ÉS beszéltük hogy 400ezerig lehet mert abból még lehet alkudni és még 380-at szánnak egy 25-ösre! Ata holnap lesz kép a kipufról majd legyél már msn-en és küldök ok?
de ő rendszám nélkülit akar , és a rendszám nélküli 2000-2003as rsek 400-450ért vannak. ő ilyenre gondol
Faterom bocs
Hát 400ezerig nézhetek azt mondta fetrom! és abból már lehet gazdálkodni!
azért írta mert ő is kurva sokat ráköltött az RSre.
Tudod, ha veszel 300ért egy RSt, jóeséllyel annyit ráköltesz mintha újat vettél volna (vagy sokkal újabbat)
Hy!

Kösz majd meg nézem habár nekem olyan, hogy 130 km után is menet közben azt írja ki, hogy cold.
bár ez már a hátsó lámpán is látszik meg műszerfalról stb...
mert ez nem 96os...
vérrs olcsó húsnak......... amugy meg ha ilyen árban kell csak szét kell nézni:http://www.hasznaltauto.hu/ker...
bár nem értem miért csak hátulról csinált képet.
van egy eladó 28-as karbim ha érdekel valakit. 04-es rs-en volt valamikor.
Bence csak képzeld már el nem mindenkinek van pénze drágább motorra És ezért őket lekell nézni monopoly pénz Kurva vicces most nem veszekedni akarok! de próbálok minél olcsóbbat nézni! Nekünk ennyir jut szóval ha nem tetszik! akkor igy jártál!
múltkor nekem is volt ilyen gondom 65-75 fok közt ingadozott összevissza. a gombán megigazítgattam a sarut azóta teljesen jó.