Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pont ott dolgozok a ferrari üzlettel szemben az üvegépületben, néha látom amikor hozzáka verdákat...:)
az az rs nem az enyém de am ja az nem jelez vmi érintkezés baja van mert hol műxik hol nem. meg a kmcsiga kihajtójánál egy kis tengely hiányzik:S
ott a pont
mert jó
rsata: neked az RS-eden a műszerfal-ból csak az nem müködik ami középen van?
sztem nem jársz rosszul vele
akkor meg vegyél nsrt ha az kell neked :)
mondjuk sztem nem tény, hogy erősebb mito-rs.....de azért az nsr-ek is mennek, tartósabbak és kevesebbet esznek. mindegyik motornak van hátránya. sztem azért, mert nem megy 170et hanem csak 150-160at még nem játékmotor
és faterom elszámolja mint mit?céges járművet? és menyni az áfa ebből?1milla is sok érte
125ccmig vissza lehet igényelni az áfát. Legalábbis amikor mi vettük akkor még úgy volt

Joe, lehet viccesen hangzott, de én egy éve használom az enyémet és semmi baj nem volt vele. (1év lófasz, csak azért mondom mert jópáran hencegtek hogy új aprilia 1000kmt nem fog bírni). Biztos vagyok benne hogy továbbra sem lesz bajom a motorral, meg is fogom még tartani pár évig.
nem baj , a gilerával is tök jól jártál hiába ment mint a barom ha ...
Az nsr játékmotor az RS-Mito pároshoz képest
Lamborghini még mindig
Ja a Ferrari szemüvegekről.... Van a Váci úton a Warm Up kft ugye na most nyitottak egy Ferka shoppot és bazzeg 1 k.rva napszemüveget nem képesek hozni! A kedvenc szövegem: "nem szeretnénk készletezni napszemüvegből" hát akkor b.sszák meg
Miért mi vagy te Tyt az Aprilia gyár minőségért felelős vezetője vagy mégis miért "kezeskedsz"?
Vagy felhívod a gyárat h rakjanak össze a haverodnak egy gépet ami garantáltan nem fog szétesni?
az már az ő bajuk ha szar lesz eladom és veszek egy rst de nálunk itt olasz "gyülölet" van volt egy alfánk azóta valahogy olaszt neeem...
meg h az nsrek itt ragadnak minden hónapban az is más tészta
Tyt egyértelmű hogy nem az újr gondoltam.de valahogy egy 125ösért 1,3at mikor 2év mulva eladom...akkor minek?ha sokáig megtartanám...de így?
pénzkérdés dolog, de új motorral nem fogsz szopni. Legalábbis RSel nem, ezért kezeskedem.
Mondjuk az más tészta hogy a srác a vadiúj Derbi GPR125Rt hetente vitte javításra.
hülye vagy
mert viszonylag új.és japán.rst semmiképpen akármit mondhatsz atta de ha már több tulaj panaszkodik rá... de mind1 haggyuk ez nem a legmegfelelőbb topic erre
én is kérdeztem már párszor tőle de nemtom rábeszélni az rsre
miért pont nsr?
a hengerfejen
Hy!
Hol találom egy 2002 RS-en a vízhőfok jeladót?
nincs de majd jövőre remélem