Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó giannelli dob (RS125, mito, nsr)
i. á. 30ezer ft
kanyarban meg pláne,nemde?
egyenesben?...
szilikonnal .. hát nem tudom.. én nem nagyon kennék rá semmi szart a gumira.. jó az úgy ahogy van nemhogy csicsázgassam szilikonnal
na én meg befújtam szilikonnal a gumi teljes felületét, és sokkal jobban tapad!
lecseréltem az olajat 10w40re, sokkal jobb lett, puhább is, kuplung is jobb
Az enyém megy 100%os menyét elleni sprével...
Az én FUTRINKÁMBA meg tankolok 5L-t és ha nem hajtom akkor még termelődik is benne (100km/+2-3L).
ezért jó rendszám nélkül menni!.......

nekem sikerült 3,2lityót is kihoznom az Rsből! :) Max 4000es fordulat, 60kmh :)))
Hello!Teljesen új MRA füstszínű plexi eladó Aprilia RS 125-re 1995-98 évjáratig ára 18.000 Ft.
érd.: msn&mail: csipi10@citromail.hu
100 KM-enként kell vinni.

sziasztok!
az lenne a kérdésem hogy csak 1000km-nél kell vinni az rst szervire? elötte nem?
öö én ugy szoktam hogy a vízpumpánál a vízcsövet lehúzom és ott engedem le.
Nem.
Hy!
Kösz Rsata! Az meg tudod mondani, hogy a hűtővízet hol kell leengedni?
látom pécsi vagy, egy pirosfekete mx 50el nem szoktál találkozni? giannelli van rajta meg még egysmás
Hy!
Olyan 90 - 110-es tempónál 130km-en 6 l jött ki nekem.
hát van ilyen
nekem meg városba 2személlyel vegyes használatnál 5öt
nekem a 2002es rs-em vegyes használat mellett 4.4et evett,magam is meglepődtem pedig nem poroszkáltam
köszi szépen!
italmondo
hát ha városba "kíméled" akkor 5-6 liter.de ha pályázni mész vele akkor hallotam már 10 litert is
Hellosztok! Tudna nekem segiteni valaki abban, hogy hány literes fogyasztása van egy RS125-nek.
előre is köszi
Látjátok nem kell 600-assal menni, hogy megtörténjen a baj. Elég ha nem figyelsz és máris megtörténik a legrosszabb. A szemetek az úton legyen és vigyázzatok magatokra. Esküszöm félek néha közúton menni mert van egy két olyan autós aki rámhúzza a kormány. Nem a saját tudásomtól félek, mert megpróbálok a legkörültekintőbben menni és figyelni mások hülyeségére. A videók között is van most egy emlékvideó. Nagyon megrázó.