Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyetértek ez egy nagy szar rendszer
De az a baj,h A1 is szarra elég,csak 11 kW-ig(papíron) de azt is kell úgy találni vagy elintézni. Nekem ez a beosztás nem teccik,hogy 50ccm----15 LE ---- 34LE ---- 194 LE(akár)...
Jaja így van......az a rossz, hogy sokaknak úgy van 125/50, hogy M-es jogsijuk van, és 100al száguldoznak mindenhol, mert ez a vagány

Nekem szerencsére megvan az A1, meg tervezem is, hogy jó lenne egy rendszámos gép.
Olcsón...
Ne értsd félre én nem szorgalmazom,de mindenki tudja mikor ilyet vesz,hogy nem kéne,az hogy sokan csinálják még így az nem enyhítő körülmény
Nekem jobban bejön a DRZ bár mostanába egyre hiányzik a 2ütemü hang,még a nyitott kipuff mellé is:S
Azért az RS-en se szél nem volt,nem rázott meg azért az is durván ment..
2 külön világ...bár még1szer nem választanám
Amúgy akkor hogy adja el a motorját az akinek 125/50-en van? Vagy ha most zsebből nem tud 120ezret kifizetni, hogy rendszámoztatassa?

Ezek kb. olyan, hogy aki városba 51el megy, attól jogsit elvenni 25évre, és 15millióra megkéne büntetni......
igen ezt mondták hogy ezt szeretnék bevezetni mert sok a baleset .... blablabla [de nem is tudom sok szor kik miatt (car) ]
Nem kell itt házhoz menni,nem mosópor reklám ez. Sima ellenőrzésnél egy kpm beutaló,ha meg nem áll meg akkor megjegyzi azt legközelebb,ezeket úgyis városon belül használják vagy "környéken". Még egyelőre kicsi a veszély,de alakul vmi 125/50 körül.
A korlátlant 24-től? Ez komoly?
Szerintem nem a gyorsulás miatt vesznek 125/50-est. Pl nem kell átírás, műszaki, teljesítményadó. Amúgy meg nem hiszem hogy valaki 125-ösön akarja leélni az éltét. Ezért tölt rajta pár évet, eladja és vesz egy nagyobbat legálisan. És az milyen motoros összetartás hogy elmennék és megszopatnám meg szétrúgnám a seggét a rendőrök helyében...
ahogy kitolja a srác az utcára és beinditja már le is lehetne csukni bezony...
mire van a motor az udvarban 125/50es ? ilyen jól megy hogy dísznek van jó van aki pályázni használja de a többség NEM ! és kicsit mérges vok mikor gyorsuláson oda jönn nagy pofával például a gyerek evoval 125/50 gyere gyorsulni 50es hát menjen a p....ba
Viszont ha valaki elmegy motort nézni az több, mint valószínű hogy ki is próbálja. És ha kipróbálja biztos nem az udvaron fogja azt megtenni. Ekkor jönne elő a hivatalos rendőrduma.....
csak nála vedd megtiszteltetésnek
Úgy látom ott fenn Heves megyében a hülyegyerek már valamiféle üdvözlésnek minősül, így tehát nem is méltatom a hozzászólásodat.
ha 9000ccmes tuning henger van a kistüzéren és nincs rá bizonyítékuk hogy az utcán járt akkor nem büntethetnek meg...érted tuning?
de gondolom nem udvarba használja .....
nekem tetszik az ötlet
es mire fel szopatnad meg oket hulyegyerek? azert mert otthon van a motorja es nincs rajta rendszam semmi buntettet nem kovet el.
csodálatos
Szerintetek?http://www.hasznaltauto.hu/ker..." target="_blank">nulllehetne vele bohóckodni
Jaja osztom a véleményedet stoppie! Én is ezt csinálnám a rendőrök helyében,hogy lemennék házhoz és jól megszopatnám őket. Megérdemlik az ilyenek. bár mindenki maga döntse el mibe megy bele, de viselje is a következményeit.
itt csak 1 aprilia matricát találok az létezik?
köcce ez gyors volt. imádlak. de buzulás az nuku :)