Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

125ösről 125re?
Aprilia RS 125 öst vennék , 2007 est , az uj idomosat. Ne legyen idősebb pár hónapnál , akinek esetleg van ,vegyen fel msn-re.
okkké thx
van 2:)) majd este feldobom most dolgzok és jó ideig még fogok is:(
esős képeket is dobd már fel lécci
térdvédőm van de csizma nincs :S
csizma meg térdvévő az ok e-ringen.
az nagyon para ha nincs bőr alsóm? csak cross gatyám van úgy nem engednek fel pályára mi? mondjuk még úgyis járatós a gép
Hát ha minden összejön akkor 2-3 rs.
zsíííííííííír!
hányan?
Elvileg mi is megyünk szombat délelőtt eringre.
felvették! motoros nyílt nap lesz. tehát szombat délelőtt irány euroring juhé:) pályaidom nélkül:(
e-ring vagy kakucsring. szombatra nincs program kiírva e-ringre, már próbáltam őket hívni h legyen már motoros nap de nem vették fel. ha motoros nap lesz akkor oda, ha nem akkor megnézném az a kakucsi pályát... csombek is azt mondta király...
Huuuvááá?
ki jön szombaton pályázni he?:)
hm...nekem akkor eszik 6-6,5-et ha 110körül mászkálok vele..alá csak ritkán megy...
enyém is 6ot eszik most,lesz az még 8 is
Hungaroring versenytempó 5,5-6 között!
Mito járatás alatt evett ennyit! bátyám 34es karbis gépe az meg 8körül
nekem bejon. jo az aszfalt minosege, rengeten jo kanyar. annyi h kurva sokan voltak most, mert meg csak 7vegen lehet menni. de mindenkepp erdemes kiprobalnod
99utanira van nekik irtak itt paran. palyaidomomban volt szerencsere ugyh abba nem kellett vennem
most látom voltál kakucsringen... miyen? lehet normális tempóban menni meg érdemes kipróbálni? mert filózok rajta...
JAMAL néztem ezt a szóró gittet, általában festékboltban lehet kapni... nem tod ahol te vetted a feketét ott van piros, meg ez a gitt spray?
Csombek mi van a plexivel? nem tom most merjek-e rendelni tőlük a pályaidomra vagy nem... neked az idomhoz adták a plexit, vagy szereztél gyárit?
jobb is h eladtad és megelőzted azt h megint csak a faszod meg a fejed látszódjon ki a gipszből...