Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy!

Valaki segítsen ha a kijelző a vízhőfokra össze - vissza ír ki értékeket akkor a jeladó a rossz?
hát szóbelire kell rendesen, íreásbelire nem kellett, nem is lett volna értelme tanulni, így is 4es lett az átlag , elbasztam az infót , hülye teszt részét, programjaim jól müködtek, haveromnak egyik se ment, és mégis neki jobb lett...
jóó baszki nem sürgethetem meg aztán jobban örülnék ha lenne még párhetem mert lassan tanulni is kéne
jaja elég zsír, de majd meglesem élőben is:) köszi egyébként! befejezhetnéd már az érettségit...
, azok maradnak nekem, meg a csóróknak
bencce megnézted már a képeket? raktam fel a lámpáról kb ..őőő.. 4-5 oldallal visszább
csak kiváncsiságból kérdezem h ti mennyiért akartok egy motort venni? 200.000 monopoly pénzért vagy mi?
Hamár ennyire a kamera felé hajol annyi esze lehetett volna, hogy felpatentolja a szíj végét... elég zavaró. Nem poénból van a végén a kis piros "pecek" Amúgy szépen pörög... anno a TZR-em is tudott ilyet művelni
windsurfer ,csak nem megyek a héten most szóltak rám,ettöl függetlenül a számod elmentettem és szólok ha máshogy alakul.
amúgymeg ha értelmesen olvasnál, látnád semmi rosszat nem írtam a jollyra :)
gondoltam hogy te leszel az első aki foggal körömmel (meg hülye érvekkel) fogja védeni a Jolly Motot. 10ezer az mikor alapjárat? húúú

amúgy tök fain lenne feldobni őket egymás után egy padra , aztán megnézni mit teljesítenek!
Ez elég komoly
Lehet, hogy így alapjáraton ugyanolyan hangjuk van, nemnagyon forgatta csak 10ig. Amúgymeg arrow és jolly közt van egy fényév. Szal így ennyi.
Surfer nagyon fasza a motorod! Teccik föleg pálya idommal vigyázz vele csak lassan!
hát ezen az oldalon van egy kis kavar sztem... pl a d208 gp gumira ír d207et... de hogy ez a jbl mi azt nem tom...
Szal a gumin középen 4mm profil van a szintjelzőnél! a széle kopottabb.
Nem tom ezt hány %-osnak minősíted, de amíg a supermotos kollégák viszik, h pályázzanak, addig sztem utcára is tökéletes sőt még pályanap is belefér. Jöhetsz pitbullal, nem kaptam még fenyegető telefonokat mert átbasztam volna bárkit is. Szerda nekem is jó, de telefonon majd egyeztessünk...
És 430-ről lealkudtad 380-ra?
430.000 ba volt hirdetve a másik 490.000be de azt tényleg sokáig hirdette a srác amugy az tényleg makulátlan volt de 490+120=610 és ki tudja mi jön ki rajta
vagy ha jobban belegondolok az enyémnek szebb hangja van, mert egyrészt az enyém, másrészt arrow
najó, jól szól ám ezzel is!
Blackdragon, adjad neki hidegen!
amúgy dettó ilyen hangja van az arrowomnak! Szép :)
köszí:) gyertya légszűrő megvolt.. most vígabban pöfög, utána már nem melegítette mfel.d.e majd holnap meglesem h jó lett-e.. gyertyát szerintem kicserélem+még karbit pucolom ki
MIkey kolléga, takarítsd ki a légszűrőt! nekem ugyanez volt a Futuránál.
Ja gyertyát is nézd meg!
Szegeden sokáig volt hirdetve a neten egy ilyen fényezésű ....
Nem ez az amibe 24"000-nél is több KM van
ÉS mennyibe hirdette a srác a motort?
És ez a lényeg hogy forgalomban van de csak 5kw a törzskönyv szerint ez a nem semmi 1000ft éves sulyadó meg talicska jogsival vezethető. Tanulságos történet: 1 hónapja fogtak itt meg Debrecenben a rendőr a csomagtartóbol egy kb.5 cm vastag könyvet vett ki és alvázszám szerint azt is megmondta hogy hanyadik havi! nem hogy hány ccm-es a-z-ig minden motor benne van 1989-töl! ja és ha egyszer megfog benne vagy a gépben és ha ezután eladod 50 esként az okirathamisitás!Azt hittem ez ritka de mondta a rendör hogy minden mérős(trafi) kocsiban van
A HSZNÁLTAUTON VOLT HIRDETVE husvét hétfön és én azonnal felhivtam kedden meg kifizettem.nem én költöttem rá hanem a szegedi srác 220.000 Ft-ot kompletten ennyit fizetett(motor cuccok,lánc.stb én csak benzicsapot akksit és festést fizettem) az aprilia szalonban(340000 bukott ezen a motoron) szerintem féláron is meguszhatta volna ha körülnéz.Ezért jó ez az oldal és ezért van