Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen láncot vettél rá, és mennyi volt?
Hello nekem tetszik nagyon az rs-ed ha nem lenne forgalomba helyezve és 380-ért továbbadtad volna akkor nem gondolkodtam voltna! de igy már nem kell Nincs jogsim
Amugy hol vetted vagy ho nézted ezt a fasza kis gépet
nem a haszonmiatt csináltam , de ha megveszem szerdán a két gumit akkor +20.000 mert ugye egy 600-asra nem jó
Ja és csere érdekel 1.000.000 lehetőleg suzuki gsx r600 de nem vagyok válogatós
és látod itt a korrektség:2000 évjár mitogeri hozta be tényleg jó gép 380 ért vettem 2 hónapja 120 volt a forg helyezés meg a többi szarság és még ráköltöttem 40-50 et tehát:550.000
új. :lánc, első hátsó fogaskerék,benzincsap,hajtókar,csapszeg,akku,új börülés stb.......
loki láttom nagyon eladó sorba van a mocid miért ? mennyiért? kíváncsi vok
apám húúúúúúúú be szép és nem cak szép jó is
vagy vedd meg az enyémet
+ a hitel rá
crossfreestyler@hotmail.com
v.rér rs akkor már ez http://www.hasznaltauto.hu/ker...
ez legalább rendszámos és szebb is
Van msned dragon?
windsurfer :
itt megtalálod miért kérdeztem :http://www.gumibolt.hu/motor/d...
kb képröl 60-70 %osnak néz ki tényleg igy van ? És nincs elfékezve vagy nem e üt? Csak azért kérdem mert szerdán megyek pestre és már tényleg "pitbullkutyával" megyek mert annyiszor átbasztak és ugy innen 230km (persze mást is intézek de az célirányos)
Hy
JT 520as - láncról mi a véleményetek?
Ki milyet használ?
Enyém most lett csere érett és JT-t rendeltem...
DID kinyult mint a lófasz
forditsd át a kulcsot 180fokkal,és mindjárt lefele kell nyomni....és jobban megtudod huzni
Azt ugy meghuztam h a motor hátsó része már emelkedett jobban nem tudom!másik tipp ?
állítsd be újra és jól húzd meg a hátsó tengelyed anyáját
Sziasztok!Lenne egy olyan kérdésem h kicseréltük a lánckerekeket és beállítottuk a láncot és mire hazaértem kb 30 km olyan szoros lett a lánc h alig tudam megmozditani max 2-3 mm kb ez mér van,mit csináljak?Lazítsam meg megin?
tipp vkinek h mitől csinálhat úgy a motorom ,mintha leszabályozna 10ezernél? eddig nem csinált ilyet..szabályosan elkezd ott szaggatni:S lehet a gyertya miatt, h. esetleg rá kéne elsni? mivel nem ellenőriztem már v 5-6 e km-óta..és én is már közel 10ezret beleraktam..
pályaidomot nálam: csongi@citromail.hu / 06 30 222 02 85
kép a garnitúráról: http://gportal.hu/picview.php?...
Típusa D207 (JBL - bár ezt nem tom mit jelent)... Én csak sima d207 vagy d208ról tudok vagy ugyanez gp jelzéssel... az f betű jelentése front ami csak az elsőkön van rajta. 2003as évjárat ilyen volt a 3 gp garnitúrám is meg a másik 2 d207es is, de azok már nincsenek... postán tudom küldeni ha kell.
Na sziasztok
ahogy ígértem nemsokára elérhető lesz az új Rs + Jooly moto rendszeres videom
nézétek meg
vki mondja már meg pls hogy a rotax 123 blokkos rsekbe is van e nippondenso cdi doboz és ha van akkor hol!?
Sziasztok!

A 2004-es 125-ös RS-emre szeretnék idomszettet venni és komplett kipurendszert! Hol tudnék idomot találni? Az sem baj ha sérült vagy pályaidom!