Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rs 125
erről az rs 125-ösről mi a véleményetek megér 370 ezret?
Hy!

Ha a vízhőfokra össze - vissza ír ki mindent a kijelző akkor a jeladó a rossz?
Aprilia Rs125 kupáról képeket( legutolsó futam)hol tudnék megnézni? Vmi linkkel megdobhatna valaki:)
Attól, hogy más az rx berugó, az nemszámít semmitse. Mert láttam már rs-ben rx blokkot, berugóst.
ja és mikori gyártásu?
Windsurfer pontosan milyen d207? pl.f gp,jlb,gp,f,....? és milyen állapotu?
Am. a Nagy Harapásba...
Csak törzsvendégek részére szólt :D:D
Dunlop D207-es garnitúra eladó (110/70 és 150/60 17-es méret) párban 20000 ft.
És vannak külön első gumik is akinek csak az kéne!

quik@citromail.hu vagy 06308519052 vagy msn!
40.000 a regdíj(2000.05) 125ccm
hol? ménemszótáééé ?
ja jo... akkor a hantompítóba minek van ugy h van benn egy csQ ami keresztql megy a genyó füst, és elötte van egy 5 cm rész ahol nincs ez a csQ és mellé megy a füst?
ne igyál annyit Phoneman! :)
a katalizátor nem a hangtompítóba van hanem a rezóba.
Szerintetek,ha 06" rs be a kipufba (hangtompítoba) egy kis csövel kiiktatom a katalizátort és igy közvetlenül ki tud menni a kipuffon a füst, így lehet valami baja?

Mert elvileg ha hangtompító nélkül jár 2T-es motor akkor az árt neki. Vagy ez nem igaz?
bencce felrakok pár képet hogy tudj gondolkodni a lámpán mert ma csináltam pár képet a felfogatásról. Szala lényeg hogy amit mondtam a telóba meghajlítottunk egy fém lemezt és azon van a lámpa.. ezt 3 helyen becsavaroztuk a fejidomba és ennyi..
Hu még jólmegkérik az árát! amugy köszi!
vizsga ,elsőforg hely.:33000 Ft + 14000ft eredetvizsga +8800 származás ellenőrzés + rendszám5500 +forgalmi,törzskönyv 12000 + regdij (kb45000 de csak holnap fizetem ,este leirom) tehát 120.000.-Ft kompletten
Loki mennyi most egy vizsgáztatás? reg adóval együtt?
A fax átment ,a post a habokba sincs de már mindegy ,készen van holnap fizetem a regdijjat ,pénteken lesz forg,rendszám, de nem gond hogy elhuzódott mert szerdán vizsgázok forgalombol (A korlátlan) és igy pont jó.Ja és amugy mihez érdemes hozzányulnom hogy "izmosabb legyen" bár igy se rossz viszi a 170 et ,mert már a dobot levettem de az csont üres ugyhogyott nincs semmi ami vissza fogná.
tudom,emléxem:D
fax átment?papír amúgy még mindig sehol..
Mitogeri.Az rs-nek amit behoztál(2000) német papirjain a 22 kw átvan huzva és 5 kw van beirva és most hogy vizsgáztattam ezt irták a vizsgalapra és a forgalmiba.Beszarás ezt majdnem smk papirokkal is lehetne vezetni(4 kw).Ezt vedd meg Tuning ,még súlyadója sincs max 1000Ft egy évre.
hy all!
nemtud valaki vmi üzletet/webshopot ahol rs-hez lehet kapni hátsó lámpabúrát (2006 utáni)? vagy vmi sötét/kristány vagy vmi ilyesmi búra is érdekelne!
Az uj kasznis rs tényleg gyengébb mint a régebbi, vagy csak valami gyári folytás van benne?
Hát nekem is 260km környékén lesz... Csak legyen meg addigra...