Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd sztem hétfőn felhívom sztem magánszám ilyenkor nem zavarok. úgy is van most dolgom
nah érdekelt engem is a téma,így rászántam 5 percet és meglett az eredménye:itt
vagy nézd meg h itt nem írnak-e róla
sztem azt meg egy műmájertől kérdezd meg.ők többszöt vtak már (elvileg)
ott a telszám vagy email cím, kérdezd meg
kalev thx ezt előbb néztem de azt nem találom az elérhetőségnél, hogy még is merre mert Budapesttől 30kmre az kicsit tág fogalom
ha csak ennyi kell,akkor kaucsuk itt
azt értem csak mivel még nadrágom nincs ha nem farmerban szoktam motorozni és úgy térdvédő protektor amúgy minden más van.
nem a pálya biztonsága miatt kell a megfelelő védő öltözet,hanem a saját biztonságod miatt..
bencce erről a kakucsringről hol találok infót ? szerintettek felmehetek úgy hogy protektoros nadrágom nincs, de térdvédőm van ? amúgy bencce az sv-s haverral mi is készülünk csak megdumáltuk hogy jún.15 után mert addig nekem vizsgák vannak :S
jahh, 5-6 közt maradt a lyuk és még 8nál is ledadog mostmár... szoboszlón csinálta vmi vadállat. meg ahogy vissza van szilikonozva.... a szélénél belehet látni a dobozba
ja másrészt ezt is el lehet baszni! Ata haverjának az rsében is ha jól tudom ki akarták szedni vmi szervizben a fojtást azt full elbaszták!
Figyi.
Szerintem a gari miatt érthető a dolog... Énis pont ezért vettem meg!
Másrészt azért voltam goromba mert mindent leszerveztem előre! amúgy nem érdekelne!
Nem az árról beszélek. Az korrekt. Csak szerintem nincs teljesen tisztában az egésszel kisrs. Mondjuk nem tudom, milyen évjáratú gépe van, és h működik-e nála a dolog, de ha utánaolvas, megtalálja h h kell megbuherálni az elektronikát. És ha van rá olyan nagy kereslet akkor nem kell azon kibukni h fasz a srác, és leguccsó pillanatban mondja le. Úgyis elviszi valaki.
de érted, úgy beszélsz mintha 10 rongyért lehetne kapni minden sarkon nyitott elektronikát. Ha belegondolsz nem szar ár ez, sőt.
1. ennyiért vettem énis
2. tudsz olcsóbban?
3. ha tud olcsóbban vesz. Érdekes, van rá kereslet. Ergo senki nem ad ennél olcsóbban.

ennyi.

ja és végül, mi közöd van hozzá? nem rosszindulatból, csak érdekel!
De vicces ma valaki. Most komolyan. Rá akarsz sózni valakire egy picit megbuherált gyári elektronikát 25-ért?
fogorni :D::D:D:D helyett forogni.
attól függ milyet szeretnél.
igazából 14ezret fog fogorni tőle, 45 lovas lesz és 210 lesz a vége.
Hallod, amúgy ez az elektronika sima gyári, és csak a híd van kikapva belőle, hogy ne torpanjon meg 5nél?
25 ropiból qrvára meggazdagszik. te leszel tyt a helyi milliomos...
ha KisRsnek nem kell 1-2 héten belül, akkor a Tiétek Ata kolléga!
na ne offoljunk tovább, mail ment, a továbbiakban ott.
engem érdekelni fog ha meglesz még később is
oks am át kell gondolni h mire baszom el a zsémmet 2 nap alatt meg nehézz...