Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy mindig is azt hittem sokkal meszebb van .... de így sztem lehet oda megyek le mint a lacházi speedway pályára (xlzx ismeri)
de amit én írtam arra biztos h nem kell 1000km nem? hát az qrva sok...
ilyeneket ne írogassatok lécci mert pénteken is irt egy srác msnen hogy új rst vegyek mert ha rakok rá sportdobot akkor 217et fog menni...szóval ilyeneket úgy írjatok hogy gondoljatok abba bele hogy van akiezt halál komolyan elhiszi...
nekem nikasilos a henger asszem és én 2 tankot fogok elpötyögni úgy érzem.
henger honolás és uj dugó után 700km bejáratás elég nem?
nekem meg 260
meg látszik hogy ki van hozva aberugó tengely,ez tuti nem rx blokk amúgy 122es...
akkor nem szoltam....
rxen más a berugó.
bár csak én laknék olyan közel,nekem 188km...
RX blokk?
rs125 sp vagy rx blokkos rs,de a rugóstag is azt igazolná hogy rs125 sp
na ez meg hogy?
Na sikerült megtudnom hogy merre van az ering és nincs is olyan messze tőlem csak 31km
kemény ez a motor de a jogsi 125ig van
tuning inkább 125 2T helyett sztem valami durvábbat vegyél, mondjuk ezt az RD-t. gondolj bele miyen gizda lennél vele reggel egy iyen indítással.
Tényleg most nekem vmi sz*r mitas gumi van elől majd nem hogy már terep mintás attól lehet az hogy mikor kanyarban megyek ráz az eleje és tolja ki magát ? mert a guminyomás az jó szóval nem tom de sztem biztos a gumi mert hátul meg utcai gumi van szóval nem nagyon illenek össze.
Pálya előtt akkor lehet lecserélem egy utcaira ha az a baja.
robkaa46 akkor nem mind1 mito, rs, nsr csak ezek jöhetnek szóban nálam
én is akarok legyen már kész
inkább a pályán. széles út, korlát nélkül. és belátsz mindent. minek elmenni túrázgatni meg kanyarvadászatra, parásabb szerintem.
na ma megyek is egy visegrádot majd délben.
tuning!
Mz 125?
jahh boccs az naked bájk,rakj rá idomokat,nah?:D
azé" ne legyen már mind1...
Márha addigra meg lesz-e neked... Mert én tuti nem mek fel én inkább drukkolok a "kispadról":D Mer amekkora szerencsém van szarrátörném, meg inkább a kis túra során ismerkedek majd vele...
kapnátok ingyen sitty-sutty olajt a motorba aztán akkor lehet, hogy tényleg fuvarozhatnék
Tuning am. Te felmész a pályára az új vassal majd?:O
Ááá az gáz pedig ha mannal jönnél az jó lenne beszraik vkinek csak feldobjuk rá azt fuvarozhaccc:D