Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor mentek kb? Nektek is olyan időérzéketek van a program szervezéshez mindig akkor jut eszetekbe vmi mikor mást is kéne csinálni Kik mennek?
Neked nem macskákat meg kutyákat kell etetned,meg kertet kapálni? Mindenki megy még a végén lemaradok az időpontról
Én is megyek Ringre szóval majd Csongi ma délután megbeszéljük majd Msn-en
Joe knows best
köszi, akkor megnyugodtam
EMBER! 35fok van kint, persze, hogy melegszik a gép, főleg, hogy járatod és tötymörögsz vele. 10-15perc meg,, persze, hogy meleg még. Nincs -30 °C hogy azonnal lehüljön :)
sziasztok!
azt szeretném kérdezni hogy az természetese dolog hogy a hűtőfolyadék hőmérsékleltét jelző skála nálam eléri a 4edik skálát a 6bol?(remélem értitek mit kérdezek ) csak azért kérdem mert még csak 44km van a motorba és 5erezig lehet pörgetni és csak 12 kmt mentem vele. ráadásul amikor letettem még kb. 10-15percig elég meleg volt.

ha tudja valaki feltételn irjon vissza légyszi!Köszi!
Jaja
Kicsit keményre meg lehetne csinálni: sok híres versenypályának egy legtaktikásabb kanyarját megépíteni újra! Kicsit penge lenne Joe"S Unique Speed Park
phoneman512@msn.com

amugy adatlapon is megvan.
nekem is jo a délután szal mehetünk! akkor eddig 3an vagyunk?
OKKÉ majd dumálunk de nem tudom pontosan mikor érek haza!
Tomi, ha délután tudsz jönni, akkor én délután megyek. Dani holnapra megtudja, hogy tud-e délután jönni.
Jamal is jönne?
Sziasztok!(Csongi,Bence)ha délután mentek vagy este felé akkor énis megyek ,csak délelött nem jó mert melózok de utána benne vagyok
06 30 222 02 85 holnap délután v este csörögj, meg és akkor már tudni fogom, mikor megyünk
nekem az nem jó sajnos:(
nem is hiszem h elsőre bírnék egy teljes du-nt, meg a gyári idomokkal meg az uj gumival nem is akarok nagyon. elég lesz bemelegítésnek az a délelőtt....
aztán legközelebb már többet:)
Hát menyjünk délután eringre. Este v. holnap délután/este fel tudsz jönni msn-re? Jön egy új rs-es srác is.
Elírtam

15 perces váltások vannak
Menjetek a kecskeméti gokartpályára.
Ott nem szokott lenni rendezvény csak hétvégén szoktak lenni kint gokartosok is.
akkor 15 órás váltások vannak.
Szia
Küld le az msn-címed és megbeszéljük
csá
kakucsringen 24 órás gokartmaraton lesz... baszok rá megyek e-ringre. nevetséges ami itt van már.
Joe neked kéne építened egy unikum motoros versenypályát ahol soha semmilyen buzi rendezvény nincs...
csongi ti abban benne vagytok... nekem igazából már mind1, lehet e.ring is... de az biztos h ezen a kibaszott hétvégén pályázok valahol. de ha már 7E ft a délelőtt akkor inkább akkor kéne oda menni amikor normálisan lehet használni és nem csak 3X lehet felmenni
Szopás...
qrva életbe.... lehet akkor kakucsring lesz, legalább kipróbálom.
agusztus végén, szeptember elején lesz eladó... egyébként 95-ös.... első szívlámpás.
Bence a te Rs-ed hanyas évjáratu? nem lesz az elkövetkezendőkbe eladó? mert engem lehet érdekelne olyan november december felé!