Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


még nem tom robka majd lesz vmi aztán kész, nem nagyon érdekel az a lényeg, hogy 125ös 2t speed legyen
A lófaszt Astrával jön! A Mannal jön mert az úgy is van vagy 12000 köbcentis és megy mint a vadállat. Meg arra úgy se kell vedőruha, meg bőrruha.
Astrával jön

Addigra felmatricázza, kikönnyíti, meg szerez bele csajokat
tuning,te?
új Rs?
lesz? te vmi-ben sántikálsz,mindíg mások az alternatívák..meg akarod itt nagyon lepni a fórumosokat
Hát nem gondoxok csak pénz kérdése am Mito ll. Még tavaly a miénk volt^^ vagyis tesómé... Aztán pontosan nem tudom mikor lesz meg de a nyár folyamán vmikor vhogy julius környékén ha minden jól megy
milyen gépben gondolkodsz?
Attól nem félek h nem birja a pályát csak én nem akrom ujdonsült szerzeményemet összecsukni... Fuu nem rég értem haza ingyen pia volt az egyik pub&ételbárba:D
én is ott leszek de remélem akkor már nem az ns1el
bírja az a pályát:D
Hát ha nekem irtad akkro még szép h ott leszek meg ha mehetek... :D De pályára newm mek fel max csak nézőnek
fahee-nak írtam
de,ha meg lesz az új gép ,akkor mégy te is,nemde?
Én is benne lennék ha addig meglesz még az rs akkor azzal, ha elmegy akkor lesz helyette más és azzal. Biztos ott leszek.
Hmm. Julius vége.. Ha meglesz az új gépezet lehet én is csatlakozom... Márha szabad... Meg ha persze mge lesz addigra...
stoppie nem verekedni megyek ......
kösz bencce ez így már megnyugtatóbb számomra majd rockyval beszélek azért még aztán ha lehet menni úgy akkor fix hogy ott leszek
én ugy tudom rocky is ruha nélkül volt...
Téged úgy összevernek hogy mozogni se tudsz.

Vagy a pálya szélén benccével nyelvtanozol ...
júli vége nekem is jó, amúgy eringre felmehetek vagy oda is teljes bőrruha kell ?
természetesen én is...
bennevagyok
júli vége az korrekt,ha összejön minden,amit tervezek,ott leszek(bár kezdőként)
eddig úgy tűnik, h nekem is júl vége lenne okés
én bőnne lennék. Inkább valahogy júli vége felé.
Nah fiúklányok, ki lenne benne egy taliban az eringen a nyáron? mert akkor jó lenne megbeszélni egy időpontot aztán lehet motorozni meg bunyózni meg bármit mi szem-szájnak ingere.
www.kakucsring.hu
9.-én mért edzés!