Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja most látom... azt mondják egy 1,5 óra múlva fent lesz az időterv... remélem nem lesz gáz...
vki mondjon már pls egy fúvókaméretet 34es karbihoz rs 125re.
Hello

Remélem azt is tudod hogy euroringkupa lesz szombaton a motoros nyíltnap mellet.
Délelőtt lesz a szabadedzés meg az időmérő délután meg a verseny.
hello nekem van eladó 4 db indexem 06" Rs ről hibátlanok (kivéve egyet mert annak a szára kicsit megtört, de a müanyagos javítja) ha érdekel szolj
na kint van a honlapon is! zsííííííír zsííííííír zsíííííííír nem kelll féloránként lejönni, hanem le lehet jönni 20 percenként és nem fél órát pihenni hanem 10-t!

2007-06-16 Euro-Ring csak motoros nyílt nap!
zsír, köszi szépen! akkor hát nem tom mikor érek rá de majd megveszem... meg a festéket is...

na tuning meg csongi... akkor szombaton jöttök e.ringre?
bencce megkérdeztem ma a festékboltban a gittsprét.. van fél liter 1400 Ft-ért... mondtam nekik hogy pályaidomra kell azt mondták arra fasza
Nézd meg az olajpumpa meghajtását a blokkban merre áll, és hogy a dekniben hogy áll a vele összepasszoló rész.
lejönni még lejöött de nehézkesen,és ha a lamellákat nem rakom vissza simán fel megy a dekni, és ugy is probáltam h a deknibe raktam a kuplungot és ugyprobáltam feljáccani a helyére de nem ment! holnap majd szétkapom a hütő alatti tengelyt, és a hátsó lengőkar tengelyét kell meglazitani és akko má rá fog menni!---remélem
nem ütközéstől tuti h nincsen hátra menve ablokk! meg semmi jel nem utal ara h estek volna vele ! meg ismerem az előző gazdáját! lehet h az egész blokkkot lejebb kell kicsit engedni ! bár amugy nem hinném mert minden a helyén van
mi az a "kuplungkaros" ? a kuplunglamellák?
amúgy nekem is simán visszament a váztól, nincs annak vmi ütközéstől hátrébbcsúszva a blokkja?
egyébként h vetted le?
a váztól nem megy fel a dekni! a jobb szlén nem fér vissza!:( ha ugy rakom össze hogy a kuplungkosarat nem rakom be ugy fel megy a dekni de ha rárakom ugy má nem fér oda!
Szia! ha kell én tudok segíteni azthiszem 1000 ft ért tudok olyat szerezni szólj ha kell!
Sziasztok
96" rs-re kéne jobb első index akinek van kérem küldjön egy e-mailt fucky@freeamail.hu
Jamal valamikor msnen legyél és írj rám kösz!
44 az nem igaz. mindegyik 30le körüli
30 körül vannak
Hát sztem a 44 nem nagyon stimmel
az uj idomos 2006 os rs-be ugyan olyan motor van mint az az előttibe? mert nezegetem hasznaltauto.hu t ...régiek 44LE , Uj meg 29? Szentem valamit elirtak...mert mintha guy hallotam volan h uo motor van bennük
vagy hol nem megy a helyére? melyik részén nem stimmel?
nézted hogy a helyéremegy-e az a kis pöcök ami az olajszivattyút hajtja? nem lehet h attól nem megy vissza?
Nekem is 2002-es van én nem szedtem le csak olajat cseréltem de ahogy néztem simán fel kell mennie. Mondjuk az Aprilia azok elégé olyan h mindent össze függ mindennel.
bikepics.com

2006-os RS125ök között!
uhh bakker hol találtad ezt a képet?tetszik nekem is
2002-es blokk van benn