Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudok már kiigazodni rajtad, látom te sem tudod mit akarsz. mind1, írok mailt.
szal ezért még gondolkodtam... akkor bocsss
írtam emailt nézd meg és ha jó akkor... ahogy leírtam cak kavarnak faterék h kipuuffot akkor nem rakunk rá egy ideig ha megveszem ezt a z elektronikát...
de érted, megegyeztünk a feltételekben, az árban, mindenben. Leszerveztem a dolgot, erre visszamondod! Mit vártál, majd megsimogatom az ügyes buksid?
mi ez valami új cucc hogy az amortizációt be kéne számolni? úgy beszélsz mintha egy vadiúj motorról beszélünk! Használtam? és amortizálódott közbe bármit is? NEM? akkor meg mit ugatsz?
milyen vevőm? te sosem leszel vevőm!

ja és neked is egy jótanács! ... anyukáddal szórakozzál!
vagy add el annak akinek akarod nelem 8 ! cak vazze belőled se lesz üzletember így h ócsárolod a vevőidet! jótanács:P
vazee cak most basztam el a zsémmet... szal nem tom de ha így viszonyulsz hozzá akkor... én meg oda voltam és ma se vagyok itthon...!
am lehet h még érdekelne!háháháháhá:D:D
de hát ha te 25 ért vette d és használtad akkor cak olcsóbban kénee adni ....vazzee :@
"jha és nem akarom h vki rajtam gazdagodjon meg! annyiért adod amennyiért vetted...."

nem vágom mit ironizálsz ,Korn nevű gyerektől vettem 25 ropiért, kérdezd meg tőle.
ejj de kegyetlen felbasztad az agyam.
MIért adom el? mert közben az enyémet megoldottam hogy garisan kinyissák! Persze nem ingyér.
Írtam hogy nem ezen akarok meggazdagodni. 25ért vettem, annyiért is adom! mit nem lehet ezen megérteni?
Először beleegyezel az árba, aztán megbeszéltük hogy felhívsz és átviszem. Ezmiatt lemondtam egy csomó programot mára. Most meg írsz hogy neked olcsóbban kéne. Tudodmit? vegyél elektronikát onnan ahonnan akarsz!
figy írtam e-mailt Tyt szal hallottam dolgokat ha meg jó akko mért adod el? jha és nem akarom h vki rajtam gazdagodjon meg! annyiért adod amennyiért vetted....
Aprilia RS125 fojtatlan elektronika még mindíg eladó! Beszerzési áron (remélem látod KisRS)
Ha valakinek kell, akkor szóljon, DE NE MERJEN SENKI ÍGÉRGETNI, MEGEGYEZNI AZTÁN MEG KAVARNI!
Csak korrekt emberekkel beszélek, kis szarkavarókkal nem.
tyt@vnet.hu

üdv
Nah hétfőn megyek lefoglalni a vasat.
Aztán magasból tojok a forgalmira.
125cm3 azt kész. Rendőr feljelenthet, majd úgyis megoldom...

Az a szar, hogy június 28ig várni kell a teljes összeg kifizetésével, illetve az átvétellel az idióta bank miatt. Mindegy, azt hiszem kibírom addig :P
Kisrs, na mi a fasz van? megígéred hogy hívsz pénteken, meg hogy ma vigyem át az elektronikát, erre semmi? jelentkezzél már, mert nem bírom ha csúzlira tervezem át a szombatomat azért hogy neked át tudjam vinni ezt a kurva elektronikát....
de persze megbeszélhetjük h legengszterkedünk:)
hát jövő vasárnap valamikor.... még nem tom pontosan, ah alakul:)
szerinted kit láttál ugyanoyan motorral a házunktól 200 méterre ugyanoyan ruhában mint én:)
Nekem 57kW van a forgalmiba... A1-es jogsival.. Szerinted mit szólna a rendőr, ha meglátná? :D Kerülöm is őket rendesen :D De csütörtökig már ki kell bírnom, ígyis örülhetek, hogy 2100 km alatt megúsztam őket :)
ja amúgy unatkoztam tegnap
itt az msn-em : crossfreestyler@hotmail.com
de a 7végén most nem leszek itthon leugrok a moccal balcsira
Nem eladó?
Csere beszámítás stb...?
Nekem 2000-es a mocim és nem én szedtem ki a fojtást..
nemtudom nekem ugyanolyan szarérzés igy h 420ér ment el mintha 500ér ment volna
ez igazán akkor bosszantó mikor az egykori kedvenced szarér-hugyér viszi el az ember!
Nekem mázlim volt mert jó árban ment el a vas de még így is asszem felmenne a vércukrom ha trágyásan látnám!