Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JAh hát ez így van sajnos...
Én akinek eladtam az Sp-t, melóba jár vele a motor talán nálam volt lemosva utoljára, igás lóként van használva.... Most beállt neki ott rohad a garázsban mert nincs lóvé megcsináltatni.. Szomorú vég egy egykoron gyönyörű,high-tech,kisszériás motornak.
Hát sose tudhatod milyen kezekbe kerül a géped sajnos
nos,igencsak használja mivel 1 benzinkúton láttam a mocid és a kutasok mondták,hogy 1 csaj jár vele!
Sajna frankón nemnagyon foglakozik vele!Szergény paripa nemtudom mikor volt utoljára lemosva...
egy csaj vette meg, de nem tudom h monori-e
tartom vele a kapcsolatot mert szegény igencsak szív a mocival. mondjuk nemtudom mitől lenne lelakva ha nem használja, remélem azért garázsban tartja
miko mész te harcieb?Szar idő lesz hétvégén!Én elcsavarnék veled vasárnap de csak kocogni tudok mert bejáratós a paripa
Ha egy csaj vettem meg a mocid monor környékén akkor láttam a vasad
Sajna eléggé leven lakva
téged láttunk tegnap nem?
en voltam megnezni full penge palya es ez buzisag alig van foldut nagy resze aszfalt
Jamal neked van 2002-es rs-ed azt hiszem te h szetted ki a folytást belöle?
nekem meg addig minden rendben megy amíg nagyanyám tyúkjai tojnak rendesen...:D inkabb maradjak szar szálka 38as de 1 fillért nem adok ki étrendkiegészítőkre....főleg 280ft-os benzinár melllett
hát nem úgy h kaparjam belőle kifele. másrészt meg az ut széle füves szokott lenni tehát ott szépen elsuttyózok. utálom a földutakat....
Hy!

Egy 2002 Rs-ben milyen folytás van? Ha kipuff csere volt akkor már nincs is benne?
tolod?akkor nem megy bele a kavics az első gumiba?
kukucskaring
figyu már blackdragoon msned van? mert ha igen megadhatnádd! lenne egy pár kérdésem
nincs valakinek kedve kipróbálni ezt a kukucskaringet vagy mi a faszt? euroringre akartam menni de foglalt lesz a pálya, gondoltam 3000-ftért megéri meglesni.... csak aki jön az számoljon vele h én a földutas részen leszállok a gépről és tolom... nincs kedvem a buzi kis kavicsokat szedegetni az első gummából.
Én nem akarok 100 évig élni
Bár mondjuk sztem a mi korosztályunk örülhet ha nyugdíjkorhatárt eléri
nekem meg a rozskenyér:D
tudod a sok zöldség, meg ezoterika
na hát a lényeg h itt ah elnézem mindenki egészséges:)))
csak a természetes cumó
erről van szó...
ennyi erővel én meg szívok inkább
Én inkább iszom