Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

inkább szuri mint tabi :)
én attackot szoktam enni abban vannak rögtön a transzponderek is, de a szőlőcukor azért megy edzés közben meg után.
winstrol lehet h jó de tudod mikor állítanék magamba szurit:) meg azért annak nem túl nagy a hatásfoka, inkább csak kisérőnek. dehát mind1
ja és ottvan az a dolog hogy az egyik másik nélkül nem megy. Piramisszerűen nyomod a naposimot, aztán sustanon, meg még egy csomó cucc.. És ez általában mindről elmondható, valamit szokás szedni még hozzá, alkalmanként több cuccot is. Ja csak közbe annyi benned a különféle cucc hogy a testedet tönkreteszi.
Én aszondom, injekciózzon mindenki bőr alá olajat, az max csak beszívódik azt rongál, de nem bassza szét a belsődet :DDDDD
jobban teszed ha tényleg hallgatsz Rá. Még a profi cuccoktól is nagy kockázat vállalható. A jobb fajtába sorolt winstrol vagy bármi is nagyon kockázatos. Ennyi erővel szedhetnél IGF-1et vagy bármi ilyesmi szintetikus mérget (hadd ne soroljam őket). Eredmény van, csak fél év múlva megdöglesz.
A kreatin kurva jó cucc, ha megvan a megfelelő transzportrendszered, mert anélkül semmit sem ér. Az alap hogy minden adaghoz sokszor annyi szőlőcukor, de ezmellett még sok dolog kell hogy ténylegesen felszívódjon. Igazából csak ezen múlik a hatásfoka. de hát ezt nem kell magyaráznom
ja:) de bnőm nem engedi, és megfenyegetett h meg ne próbáljam mert amint 1-2 pattanást lát a hátamon vagy nagy növekedést, qrva nagy balhé lesz. sőt a kreatinomat is el akarja kobozni, de azt nem adom:)))
látom nagyon érdekel a téma
Te őrült vagy
Honnan tudtad h hordok atlétát?(mert a képeken nem látszik) de amúgy ing alá tényleg hordok
ja és hepabene h helyrerázd a májad:)
de csak 3600ft meg utána a spiropent megint kb ugyanennyi...
hehe vicces.
ki van anélkül is az emésztési rendszerem, hogy ilyen tablettás fosokat szednék. sok hülye barom csak ezt ismeri, közbe a naposim köztudottan az 1ik legnagyobb trágya amit lehet kapni.
ja, csombek is mondta h tyt az naposim-os

lehet h tényleg az tett be nekem:)
nem biztos hogy (csak) ez az oka. annyira azért nem vagyok "gyúrós"... sőt....
inkább azok amik történtek velem...
Ja, de te azért álmodsz ilyeneket mert gyúrós gyerek vagy vazze . Bencének meg még annak idején betett az a szar brazil szappanopera kreáló progi.
ez fasza!
én átlag heti kétszer álmodom azzal hogy összeverek valakit.
engem is kezeltetni kéne
bazmeg lassan kezeltetni kéne magam megint oyat álmodtam...
elején még normális volt, bnőmmel voltam valami előadáson meg mittomén. aztán lementem egy pincébe és ott volt a schreibercsabi meg a fábián és labdáztak, meg ott volt a mocim is. és fábián lerúgta a plexit a labdával. qrva ideges lettem mondtam h ez 28E ft volt és 3 hetet vártam rá és elkezdtem ütni a fábián fejét . Erre jön Joe-z, bár még életemben nem láttam de megjelent úgy mint az adatlapos képein, szemüveggel a fején, meg abban a szokásos ingében, alatta atlétában és lefogott h nyugodjak le. kapott ő is egy pofont aztán leálltam:) akkor megjött a csabi h megnyugodjak, és betolt egy kibaszott hintalovat slick gumikkal mondtam h vigye innen el qrva gyorsan, meg adott egy kocka alaku plexit amit felceluxozott a fejidomra. aztán jött biel zsolt akit szintén még soha nem láttam és mondta h rendeljek a szatunától... hát ennyi kb amire emlékszem... valami kezd nem oké lenni nálam

viszont ma végre megcsináltattam a hátsó gumit mert eresztett a buzi a perem mellett. úgyh most lekopogom h minden zsír a mocin.
akinek pályaidoma van... ugye a 98 utáni plexi megy rá?
igen, mint írtam, sokkal jobban megy vele, főleg power felett! nagyon meg vagyok vele elégedve, végre igazi harcias vadmacska lett az RS! Tegnap éjfél körül még mentem egy karikát a városba, aztán kimentem a 4sávosra, hááát utána alig akart lehervadni a vigyor a fejemről...
Kettesbe odacibálom, hármasba kiforgatom 11ig aztán pakolom szépen fel, közbe úgy szippantja maga alá a távolságot mint még soha! Szóval az arrow király! ja és homologizálási bizonyítványom van hozzá na meg szép E betű!
ciao!Érzel külömbséget az új kipuffal?
felvehetsz tölem,miügyben?
felvehetlek msnre?
nekem van mito sp hengerem és hengerfejem ha érdekel keress meg.képeket itt találsz.
95ös cucc,81782-es tipusu henger és 200m-es fej
képek
fasza mennyibe volt?
köcce nemtod vett 125 os rs? 96-97 körülit?
Hétfő vagy legkésőbb kedd.
HA a pénz nem lényeg akkor én tudok 5kilóértO03]
szia nemtod véletlenül mikor jön vissza Pisti? mert elvileg ha talált akkor hozza be nekem az rs-em :)