Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami fasza TUNING cuccot
Hello Valaki Tud valami nagyon fasza sp cuccot Mito evo II-be? a pénz nem lényeg!CSak fasza legyen
na,ez cső
ez is rohadt jól néz ki a hangra szintúgy kiváncsi leszek :D
teljesítménybe sokat dobott rajta?
végül akkor nem adod el?
na akit ez is érdekelne itt az én új csövem is
vidit jövő 7en tudok felrakni
de igérem nem fogtok csalódni
nekemis 21 kW vana forgalmiban, volt már ellenőrzésem, nem szólt érte semmit...
szal sztemis hozd el a gépet
grat hozzá Tyt!
Ma leszedtem a gyári dobot és kiderült, h ki lehet kerülni benne a katalizátort, egy 5 cm kis fém csövel közvetlenül ki megy a füst a pufóból és nem kering benne
nekem már modtak olyat is hogy ilyenkor hengert is kell cserélni. faszsetudja
Azt a verziót nem lehet kérni...
és mit gondolsz mennyi lenne bele a power? biztos nem 2 filérért adnának főleg szalonba, meg akkor ott a kipufogó is..
Szerintem is igazuk van az előtem szólóknak de ha minden áron 11kW osat akarsz papírnak akkor kérd azt a verziót ami annyi és az első szervizen szereltesd bele a power-t (megoldható egy itteni srác is ezt akarta csak inkább YBR-t vett nocomment.........)
azigen

mondjuk nekem 10 kávé van a forgalmiba de sok isminek van 21 meg 23...
Hát jó, ha ti mondjátok...
ezt mondom én is. hajrá!
nekem azzal se foglalkoztak, hogy A1-em volt a KTM 640 LC4 SM-re, meg a CBR 600RR-re.
szerinted melyik az a 125-ös amelyik belefér a 11kw-ba az MZ-n, CBR-en, és YBR-en kívül? - hát nem sok van! Nekem is A1em volt és igazoltatásnál nem nézte soha a rendőr h hány kw.....szarjál rá.
szardle a nem 11 kw-ot , rengeteg 125öst vezetnek a1el úgy hogy 23 kw van a forgalmiba, rendőrök nem foglalkoznak vele. szal menj csak előlegezzed a motort
ok megkaptam kösz
Én meg nem akarok semmilyen rendőrnek fizetni, hogy engedjen el a picsába...
én nem foglalkoznék ezzel.
Nah szarban van a haza...

Dunakeszi-i Aprilia Szalonban sikerült ismerőst találni, és jó ajánlatot kaptam egy "07-es RS125-re.
1.1millió magyar pénz lenne a vas ára, de úgy hogy benne van a névre írás, a vizsgáztatás és minden egyéb amit ilyenkor kell fizetni.
Ma voltam bent leelőlegezni a motort, de mégsem hagytam ott pénzt mivel:

A Bökkenő az, hogy az RS Full Poweres, nem fojtásos.
Igaz hogy 125-ösre lesz jogsim nemsokára, de az ugyebár nem csak köbcentire van hanem teljesítményre is.
11KW a max amit elv. lehetne vezetni és ez az rs "egy fokkal" 11KW fölött lenne.
A Forgalmiba is a xxKW kerülne bele amit én elv nem vezethetek.
Úgyhogy holnap beszélek megint a sráccal akivel intézem az egészet, mert körbekérdez hogy meg lehet e oldani a 11KW-os vizsgáztatás.
Ha nem akkor lehet hogy annyi a motorvásárlásnak, szal nagyon reménykedem.

Akinek új RS-e van és csak A1-es jogsija az hogy vette és hogy van neki a forgaliban a teljesítmény?

Tyt, a kipu ezen kurvajól néz ki. Bár a kipufogóvég kicsit túl hosszú, de jól néz ki.
Rsata, kurvajól néz ki az RS!
jójó, lesz az is hamarosan!

Joe, ja gondolkodtam már rajta énis! elvileg fizetniük kéne érte!
Oks danimoto@citromail.hu
adj egy email címet, dobok rá egy msn címet mert nem az enyém a motor.
Jól néz ki bár én azt a NAtixos matricát rég kivágtam volna