Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez R1 SP amid van?
Szép a design
vidit is rakj már fel majd mert kiváncsi lennék a hangjára is
szép
akit érdekel, az RSem az új kipuffal
Hy!
De engem igen!
nem érdekel vkit egy 96os rs 125? érdeklődni nálam
ha leveszed a fejidomot ott egyből hozzáférsz.
na nem mondod ugy ertettem, hogy nagyon szet kell e szednem a muszerfalat, vagy kicsavarok par csavart,kikapom, beteszem es kesz?
kicseréled az égőt.
helyesbitek:...vilagitasom. (pont)
hello.elszallt a muszerfalvilagitasom?hogy tudnam megcsinalni?
nincs valakinek jobb oldali lábtartó -, fék konzolja eladó ? sürgős lenne
jah és a bukásos témához... nálam most ez ment szét 2x is
úgyhogy ez a fogyó alkatrész
Hali.

Nem tudjátok véletlen hogy RS 125 és tuono 125 között a külömbség csak az idomokban, vagyis a külsőben rejlik?
úgyis sokat mászkálok midnenfelé.. megbeszéljük mikor és majd tali valahol itt Érden..
Aham... Köszi szépen... Akkor lehet majd összel beszerzek idomokat... Amugy csak azért kérdeztem mert eszem azt vhol eldobom a gépet és h akkor az idom sérül csak, vagy nagyobb kár is lehet-e... gondoltam megkérdezem mert itt sokan pályáznak és h kinek mi a véleménye tapasztalatok stb... De köszi mégegyszer...
Geri én küldeném de egy gáz van,hogy Pistinek a telójában vannak a képek ő meg kint van olaszban!
nem ugorhatok át hozzátok jövő héten meglesni a mocit? kiváncsi vagyok a lámpára:)
és a fűben landolsz ..
ja igen
én itt a leggyakoribbat írtam, h elcsuszol egy kanyarban... leginkább ugyis ez lesz egy 125össel... vagy h elszabod a kanyart.
"eséseknél csak az idomnak lesz baja vagy lehet vmi komolyabb gáz is?"
Hát honnan tudná erre bárki is a választ?
Attól függ, hogy, hol, mennyivel, mekkorát, egyedül/többen, elcsúszol, nekimész valakinek/valaminek, leakad a motor és megpördül, vagy csak csúszik, stb...
Meg hogy mennyire tesz kárt a motorban? Az hogy mész az nem tesz kért, max az ahogy mész. Ezekre a kérdésekre nem lehet válaszolni.
hát ha van pályaidomod akkor nem para. elég ha beszerzel 1-2 pót lábtartót meg kuplungkart... ha nincs akkor vehetsz még indexeket is mert az az ami mindig elszáll. a többi kár csak h gyorsabban "kopik"
zsírság... bármikor jösztök erre szoljatok elötte
Csáo! Nekem van pár darab ilyen gumim... Milyen hátsód van, lehet h tudok ugyanolyat elsőbe...
esetleg hívj fel, úgy egyszerűbb... 06308519052
hy mindenkinek!Keresek 110/70R17-es elsö gumit! Ha van valakinek akkor legyenszives szoljon! Elöre is köszi!
Érdeklődnék h ez a pályázás a motororba mennyire tesz kárt (márha tesz)! Illetve eséseknél csak az idomnak lesz baja vagy lehet vmi komolyabb gáz is? Mert nyáron terevzném h neki állnék pályázni (mito ll.), csak nem akarom gallyra vágni a motort, mert akkor inkább hanyagolom egyenlőre... És késöbbiekben meg akkor vennék vmi széthullotabbat (bár az még osdébb lesz) aminek nem árt az esés- kelés! Szal kinek mi a véleménye?