Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zsolti,a képet amit Dede igért nekem mikor tudod már elküldeni?lerágjáka fülem érte.üdv
kép kell? de csak holnapra lenne
olaszból vettem
elég szép kis darab és nagyon ütős
black dragon a jolly motor rendszert honnan szerezted?
Ha esetleg érdekelne valakit: SP cső DLR véggel hibátlan állapotban RS125-re ELADÓ.79000Ft,Kép hétfőn!
Zsolti,Ricsi majd ha MSN-en lesztek gyertek már be,Dede Pisti mondta hogy szóljak lesz pár alkatrésze ami lehet érdekel titeket.De telón is eltudjátok érni már hétfőn, vagy ha az övén nem akkor az enyémen.
Arra a fehérre gondoltam, igen.
De mind1.

Majd lesz másik
stoppi az új Rs-ről már lekéstél mert megvette haverom ha azt akartad volna megvenni
Temeg kinek ugatsz te tápos csirke?
Szarra nem ülök
Amúgy két haverom most vesz 2007-es CBR 125-öst ...
Versenybicikli ....
azé megnéznélek egy cbr125ösön vajon kettőnk közül melyikünk röhögne jobban?
aszem ha az ár-évjárat arányt nézzük akkor én adtam el a legjobban a vasam
750-et adtak érte.
Gondolkodom 2006-os RS-en, Derbi GPR-en, MX-en, Tuono-n újra, BMW C1-en, Honda Varadero-n ...

Valami majd lesz
Addig maradnak a robogók

Csak szar így A1-es jogsival robogózni

Zsolti (mito7gang) tudnánk higgadtan beszélni msn-en?
Érdekelne a motor ...
Csak vigyázz még megárt neki
oh, bocs főnök
tud pesten valaki tuti villamossági szerelőt? Nincs töltésem :(
már 2000 zsírfej
azé havernak kölcsön kocsit, motrot, nőt soha...
Verrs mehetnenk gurulni egyet majd :) felenk is van rses kisvardan is van atilla meg haverjai itt is van tzres ... meg sokmindenki :P
2t-s ismerős
Elcserélném a dobot vagy ha van komlett rendszer az is érdekel,persze értékegyeztetéssel.
persze én is jövök majd edzeni :
hungaroring,pannónia és euroringre is megyek
én semmit csak egy okosnak odadom erre eldölt vele
NA felhivtam a csávót és megkérdeztem miért 350-az ára egy 2000-es rs 125-nek! azt mondta igy hozta be henger problémája van! szóval a motor vásár tárgytalan majd tanán szeptember környékén
pályanapra se mész/jössz előtte?én mindenképp akarok menni,meg még jópár 2t-s ismerős is jönne,jólenne összebeszélni a dolgot