Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott a pont
basszameg...
mondod te, akinek 1600 km van a mocijában?
voltam kint a versenyen de most csak nézőnek
tegnap raktam össze a motort azaz a jolly moto csövemet nagyon állat
márcsak a versenyidomra várok és a köv versenyen már elvileg indulok
kár hogycsak 3hónap múlva lesz
mivan veled te csibész?nem láttalak hétvégén
70.000 és 80.000 között lesz az új Rs-re a versenyidom
1 hónap múlva lesz viszont csak
akit érdekel irjon egy mail-t
crossfreestyler@hotmail.com
használja
mennyiért adtad el? :( mit veszel? és 1általán miért adtad el? tudom már kérdeztem, csak az van bennem h ezzel a mocival jó ideig nem lett volna problémád!
Te micsinálsz azzal az RS-sel öcsém?
alig 1 éves ésmá minden szart keresel hozzá...
A vertex jobb mint a gyári?
Hátha összejönne az Rs 125 és akkor majd mehetnénk a jogsi folyamatba van!
Hát az az igazság nekem nincs jogsim! szóval mamáéknál szoktam a faluba motorzni meg átmegyek más falukba is!
van egy újonc rendőr aki nemörül nekem de amúgy nembaszogatnak,igaz kerülöm azokat az útszakaszokat ahol tudom hogy mindig kinnt vannak a rendőrök
Ugornya felé nemszoktál gurulni?
mostanában néhány haverommal párszor megfordultunk ott
hát gondoltam csak voltak akik emiatt az 50ccm miatt mondtak pár jelzőt a tulajra
125ccm a motor csak gondolom, azért irt 50ccm-et mert nincs rajta rendszám. Svájci import Nekem nem ami bizalom gerjesztő ahogy neki van támasztva a kerítésnek, de elkel menni és megnézni ha neked tetszik.
Látom Kisvárdai vagy! ÉNMEG MÁTÉSZALKAI!4 éS TÉGED NEM BASZTATNAK A RENDŐRÖK AMIÉRT nincs rendszám a motoron?
sztem egy fényezés tuti kell rá,de az a legkevesebb,amúgy már írtak pár véleményt róla és a tulajról (Hengerűrtartalom:50 cm³) de megkell nézni
Na csá srácok.

Elment a Tuono
Bár megadták érte azt az árt, amiért hirdetve volt ...

Ennyit a sok okoskodóról aki mondta hogy ennyiért nem adom el soha ....

Sajnálom a gépet, mert vasárnap eladtam, kedden meg megvolt a forgalom vizsga

Na de ez már csak ilyen.

Majd lesz másik
http://www.hasznaltauto.hu/ker..." target="_blank">linkvalaki véleményt mondjon már erről a motorról
bal oldali lábtartókonzol + lábtartó + váltókar kellene nekem Rs -re! Aki tud az szoljon már! SÜRGÖS LÉCCI!
te tudod...én is szeretem hajtani a motort,de ez olyan dolog,ami nem helyettesít a hajtás.
a tenger is apró cseppekből állt össze öccsém
én jobbszeretem hajtani a motort mint nézni ahogy hajtják,de azért kösz.
beszállunk a benyoba te...neked szinte csak a szállást kell fizetned...kaját hozol otthonról.
na?az a 20 000 nem fog segíteni a köridődön,de még 100 000 sem.
nem akarás kérdése,inkább motorozok abból a pénzből,mert olyan a köridőm mint egy reumás öregasszonyé