Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért nem irtál?észre sem vettelek,most már írhatsz. :)
nem akarsz kimenni rijekába?
csak 1 hónapja vártam rá,
nem hagytalak még szabadon?várjál
nekérdezz hülyeségeket,inkább élj a saját fórumodon admin jogoddal és engedélyezd már a regisztrációm fakker
ja értem,és lerajtoltak?
Csak lesz mostanában meg beszéltem ma Istvánnal is.
haverom vette meg,majd egyszer csak lesz
holnap fogyasztói magatartás vizsga, asszem most se sokat alszom
Hát az ilyenek szopjanak le. Akik basszák a gépet egy fél órájig aztán azt se mondják, hogy fapapucs. Bazz ilyenektől van a háború. Hát az ilyenek miatt nem készségesek mindig az eladók. Robka elment az rs? Jön másik? Ja és érettségi forza....
csak nem tuningra értetted azt mikor írtad anno,hogy innen volt vki megnézni az Rs-ed és próbálgatta vagy fél óráig ,majd azt sem mondta utána,hogy szevasz..?
milyen fojtás ez? miféle szűkítő? jézusúristenszűzmáriánakazanyjahátaközepe!
Na ma vittem el a gépet 1000es szervízre, végre vége a bejáratásnak. Sajnos a folytás még benne a gépben, mert nemvolt cuccuk. 1-2hét és hívnak hogy megjött, akkor belerakják, illetve kiveszik amit kell!

Van a Karbiban, raknak nagyobb fúvókát, elektronikát, és a szűkítést is a kupuffból. Már várom!ja és csak 12 rongy. Ring Auto Veszprém. Végigéztem a szervizelést. Gyorsan dolgoznak és korrektek is! És nem drága
ne vegyétek ilyen komolyan a dolgot srácok.
szerintem sokan közülünk ugyanígy pörögtek amikor arról volt szó h hamarosan meg lesz véve az első igazi nagymoci.
Az emlékeim szerint énis minden nap más motort akartam, mást néztem. Igaz, ennyire nem voltam meggajdulva.
Na a lényeg, szarjátok le, mindenki volt fiatal :)))

Tuning, Te meg szépen nézelődjél magadba, azt ha van valami NAGYON komoly, akkor mutad meg itt, de ne csináld amit most, mert berágnak Rád.
Ajjajjj tuning ne húzdd tovább a gyufát mert verés lesz...

Amúgy engem is faggatott az EX NSRem iránt... 350re tartottam és még abból is alkudott... (97es Fox Eye) 300ért vitte volna Mondom OK hagyjuk...

Amúgy annyi, hogy naon dúrva volt a kicsi 3.ba 130nál ált meg az én kb. mázsám alatt...

Most egy RXet tervezek venni a kicsierix után. Gyurit már fárasztom is a témával erősen... Igaz Gyuri
Engem hívjál fel egyszer telefonon és alkudjál látatlanba 50ezret olyan ugatást még nem hallotál mit akkor kapnál tőle....
Ki van ám combosodva kiscsávó!
XLZX csak akkor irjál árat ha majd készlesz a gép! tételesen elfog számolni az Aszalós!

Tuning: sztem meg nemkéne mindenkit beizzitani! nekem is igértél mindent azt két forintod sincs...tudom apádnak MAN je van faxákvagytok...de akkorse hordjál össze minden faszságot mert kurvaanyázás lesz a végén! mondjuk már nemadunk a szavadra szal...na mind1 csak jótanács hogy ne csinálj az emberekből hülyét mert a végén te leszel a legnagyobb Hülye!
Megkéne nézni a motorokat, nemcsak látatlanba hangoskodni....
Bajod van akkor msnre gyere nem offolok …
300at mondtam azt mondtad kevés akkor miről tovább ? 350et nem adok érte akkor 400 benccének és akkor csak egy fiatalab fasza RS-t kapok .... amúgy több ember megkérdeztem mi a véleménye és 5/5 benccének .....
amúgy meg mit beszélsz hülyeségeket kocsi itt áll a pincébe szóval azzal meg ne pattogj .... jogsira vár aztán goooo
amúgy tegnap beszéltük hogy ÉRDEKLŐDÖM ! az pedig számomra nem azt jelenti hogy meg is veszem .... csiki-begánál kérdezztem pár dolgot MV agustáról akkor már MV-t akkarok ........
figy sztem kicsit állj le 1 rohadt képet nem tudtál adni arról a "tetves" motorról
Milyen szájhúzásról beszélsz? Miről beszélsz egyálatalán. Inkább lekéne tenni az állandó hitegetésekről hogy nekem ilyen 600-om lesz, meg ilyen opelem, meg ilyen meg amolyan. Kibaszott unalmas.
Jah és én mondtam rá egy árat amit te is tudsz arra pedig nagyon húzztad a szádat …. akkor inkább adok egy picit többet a benccének és akkor van pályaidom meg csak fiatalabb a motor
no comment!
Figy itt még semmi biztos nem volt megbeszélve …. amúgy meg érdeklődni szabad !
Ja és hol vannak a képek amiket kértem ?
Bazz tuning este 10-kor még az én rs-em akartad megvenni. Szánalom. Így bízzon benned az ember.
vki tud szerezni rs-re gumit?