Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

külömben meg azt ki kell tapasztalni! sztem.
amugy meg 34 vagy menniy lóra van kiirva i think tuti ne mhegyezték ki anynira mint a régi rs-t, már csak a co2 kibocsátási norma miatt is folytani kell rajta!
úgy veszel motort hogy nem is tudod milyen adatokkal bír????
ne foglalkozz ilyen apróságokkal! szeresd, dédelgesd aludj vele és kész! más nem kell!
ilyen hsz-ek után mindig az jut eszembe vagy milliárdos vagy vagy politikus esetleg maffiózó.
bár manapság mind3 együtt jár!!
Cső! Mi a véleményetek az új Rs125-ről? Hallot már valaki valami adatot, hogy hány lovas, mennyi alatt veri a 100-t, mikor nyit ki a power, vagy h mennyi a vége? Most fogok nyáron kapni egyet...:)
és a mito nagyobb termetű mint az nsr
na jó nsr-rel egyedül az a bajom hogy csúnya.(legalábbis nekem elavultnak tünik)
Azért egy kicsit szélesebb. Ez lehet hogy csak azért tűnik úgy, mert szélesebb a tankja.
Hasónlítsd össze.
Mondjuk az tény, hogy puhább az ülése. És kicsitt lejjeb is van mint a MITOé.
miért hány km-el szabad megvenni 1- 2t motort......
Nekem is NSR-em van és 187 cm vagyok,egyátalán nem keskeny és kicsi,méretben megegyezik szinte a mito evo-val sőt még szélesebb egy kicsit.Ez tapasztalat mert a haveromnak mito evo-ja van
Szevasztok! lenne egy óriási kérdésem/kérésem. nem tudja valaki konkrétan, hogyhol tudok 92-es cagiva primához első tárcsát venni?::tomasszojer@freemail.hu
nsr-t vennék tuti mert japán, viszont nekem kicsi. keskeny és picike.
inább akkor mito mert az mégis szélesebb és nagyobb valamivel.
Ha megbizható motort akarsz akkor szerintem vegyél NSR-t,habár lehet hogy teljesitményben kicsit lemarad az RS-től és Mito-tól,de éppen ezért megbizhatobb,és elég sok dologban jobb is.
Amúgy én a helyedben biztos nem vennék 45ezer km-mel 2ütemü motort
ha valaki tuds még vmi jót plz szoljon!
Ennyiért irreálisan sok, tudok neked egy jobbat, ha van msn-ed keress meg, ha nincs, akkor írj itt.
szóval akkor ne vegyem meg.

akkor mit vegyek baszki?
193cm vagyok szal nem jó akármeik mocika

tzr50?
nsr125?
dehogynem lehet, ha nem akarod használni
nyugodt szívvel nem lehet használt mocit venni
ja, és a tulaj mondta maga hogy ráfér egy generálozás vagy egy komplett hergerszett meg minden csere
tehát szerintetek megvehetem-e nyugott szívvel ezt a motort, ha aztán rögtön felujitom (van 150-200rugóm felujitásra)

http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=29704

45ezer van benne, power szarakodik, válto most lett megjavitva.
ha felujitottam, mehetek e fele csak nyáron baj és gond nélkül?
ültem már evon, meg vittek is /najó nemvezettem/, de nekem túl "nyers" az apriliához képest...
nemtom, nekem valahogy sokkal jobb érzés volt ráülni az apriliára :))

és sokkal jobb érzés lesz egésznap az aprilián ülni .)
Mert olyan sokat evoztál te kuki, CBR125 kellett volna neked is :)
Meg amenyivel több..
egy faszt :)
minden az adott motortól függ...
talán az apriliák több odafigyelést igényelnek!! de hát az aprilia feelinget soha nem fogja egy Cagiva visszaadni :)