Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor miért nemveszed meg? veddmeg azt a szart és motorozz, ne itt nyafogj faszom, kibannoltattlak a pics*be :D
Hát most még marad a mostani azt majd meglátom de a cbr fele húzok, arra még zsé is lenne.DE hol vannak az uj rs-röl képek?CSak megnézegetni!!NEM megvételre gondoltam, még valaki félreért valamit.
tehát "téged" "veszély" álmos vagyok.
Mindegy 50ccm, tédeg nemfenyeget az a veszéj, hogy motortvásárolsz :D
Szép ez az uj RS.De az árával nem vagyok kibékülve. Pofátlan árat kérnek érte, annyit egy 125-ös nem ér meg. Föleg annak aki 2 év után ugyis ráül egy nagyobbra. Ezt kinek csinálták? Azoknak akik 125 után nem ülnek nagyobbra? De télleg jó moto, és szép is.De azért az ár....
szerintem a rendszám tartora gondolt..(de müanyag festés van a rendszámon az feltud holyagosodni)
rendszám körül műanyag van
Hm....LOL +10 +15 Le....az igen... A hawernek a Honda Cbr 600RR dobott egy 170 ezer Ft-s dob annyit rajta. Hülyeség....Amugy meg hogy olvasztotta meg a rendszámot? Szerintem a rendszám az nem müanyag...ha meg azt megolvasztja akkor a motoron az idomnak is meg a fémdolgoknak is kellene olvadni....Nem ugy akarok venni, hogy nem tok róla semmit...de még nem találtam egy rendes honalpota hol leközölték volna az adatait. Az most, hogy van folytással 15 Le, anélkül meg 36 Le? Vagy dobtak a piacar egy 15 Le és egy 36 Le változatot?
Milyen olajat tegyek a váltóba?
Ti milyet használtok?
no! ki jön akkor szombaton ringre? gyertek már kezdésre kimegyünk és akkor biztos nem leszünk sokan!
Ámen
Akkor már érdemes kettőt rátenni, és akkor pik-pakk 70 LE-s lesz a géped, azzal már elég jól lehet pályázni is...
Mekkora kamu ez a 10-15 LE +

Beméretted vagy mi?? Mert ha 5 Le-t dob már akkor is király nemhogy 10-15!!!!!!!!!
ahogy elnéztem, nem feltétlenül kell kipuffcsere sok 10ezerért..és a gyári is téleg fasza de hogy egy ilyen népmotornál ilyen hibát elkövetnek...
sztem a kipuffvégre kell egy max 2 centis kislemez a belső végének megtoldására ami picit kipefele irányítja..ez 2 ft se és nem is ront rajta!nem hiszem h egy ilyen nem segítene...
hmm nekem most lesz RSem, de tényleg ilyen gase ez a kipuff dolog?
Pedig olyan szép a gyári kipuff....

mennyi a LeoVince rá?
ettől tudok olyan ideges lenni..........
50 lovas Rs-ed lesz egy kipufogótol majd nem.... pffffff


felhívtam ma az italmondot h van-e nekik kuplungbowdenük kiváncsiságból és persze h van... picsába! ezért vártam 2 hétig, amikor azonnal kaphattam volna 1et... már nem bírok magammal de komoyan.
10-15 lovat???????

Tudod akkor olyan Leo Vince nekem is kellene??? Mitohoz van???
hi all ha valaki venne 1 új rst akkor lenne 1 tanácsom nekem már majdnem 1 hónapos és a kipufogó leolvasztotta a rendszámtáblát ezért vennem kell rá egy leo vincet amivel megmarad a garanciája és kap + 10-15 lovat és persze nem olvaszt le semmit . Ezt ajánlom mindenkinek
LEHET VENNI. Csak annak meg is kérik az árát. De nagyon sokan inkább megveszik áron alúl. És ráköltenek egy szezonban annyi lóvét, hogy annyiért már tudott volna venni normális állapotút, a az elején nem a számoké, a főszerep, anem az állapoté.

Ott az enyém! Nyugodt szívvel adom oda bárkinek. Nem zsákbamacska! Olyan mint az új!

De amikor már úgy kezdi a tulaj, hogy kicsit kellene a karbin állítgatni, meg nem működik a power, meg a váltó is bajos. Ahhoz én nem sok reményt fűznék. Inkább elfelejteném!
nekem még lógnom se kéne!!

csak ne lenne olyan kibaszott messze a hungaroring :S
UGYE megyünk srácok? egy nap lógás a suliból belefér uccsó héten
Csak az evo szebb, sokkal :)
hehe én pár napon belül hozom el :)) csak lenne már itt velem