Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sok vagy kevés? :D
csak annyi lehet már, ha a forgalmiba annyi lesz... ígyis kicentizve fér bele az Ak-ba...
papírra az van írva /ez a kedvencem:D/ hogy "erősített lóerő" :D
h h 35 ló? annyi már nagyon rég volt az rs....
Ccsáó! nincs valakinek véleltlenül egy eladő 120/80-16-os hátsó gumija???előre is kösz:tomasszojer@freemail.hu
bazz csak 2 oldalas a cikk, ráadásul az enyim nem is ilyen színű...
meg ez csak 30lóerőt ír, szerencsére az enyém forgalmiban is 35 ló
AF1 nek a váltónál lévő szimering métetét tudja valaki?
nebasssszkii!!!
megyek a tescoba újságot venni!!!!!!!!!!!!!!!!

11körül jelentkezek h milyen a cikk!!
byez
Uh mostani Motorrevűbe van új Rs 125 húúúú vazz naon cool lehet
Énma fél órát álltam egy helyen bőrcuccban, csak a felsőt vettem le, és váááá csizmámba fojt az izzadság :D mindenképpen beleizzadsz:D Pályázás után kikell facsarni a ruhámat :D
bencee

mi a ruhád tipusa?azt tom h Shox márkájú de azon belül :) nem tod véletlenül?és hogy csak az mennyi volt!nah meg h mi a véleményed róla mert állítolag nagyon bele lehet izzadni...meg ilyen dolgokat ha leirnál róla megköszönném ;)
kössz az infót
Valaki megtudja mondani nekem,hogy milyen méretű gyertyakulcsot kell vennem az AF1-emhez?
hogy lehet a legjobban kijönni a találkából? hát elmenekülsz... vagy lefizeted őket elég keményen..
de szerintem ne menekülj, 1szer úgyis elkapnak...

hát nekem pl. volt olyan hogy álltam a benzinkútnál, jött 1 rendőrautó, benneült 1 rendőr.. kiszáll nézegeti a motort /kiderült h a város leggecibb rendőre volt/, aztmondja adjak neki valami papírt róla.. odaadtam az adásvételit, elkezdett akadékoskodni... vitázott velem kb. negyed órát, belekötött a kmórába /200ig volt skálázva/, a levágott rendszámtáblatartóba /mondtam neki h olaszba 50esre is kell rendszám, ezért volt eredetileg rajta... ebbe is belekötött/... aztán mondta h indítsam be... beindítottam neki hadd örüljön, pöfögött a gép alapjáraton, leállítom, erre az észkombájn aszondja, ennek olyan hangja van mint egy 250es Vespának /ezen a ponton nem akartam megszólalni hogy a legnagyobb Vespa 200as, és azis négyütemű :D/, namind1, szóval kötekedett mindennel én meg mindennek ellent mondtam /mivel egyedül volt így nem is szólhatott volna hozzám, pláne álló motort nem is igazoltathat... én tudtam h nem tud velem mit kezdeni, de azért nagyon erőlködött/..
aztán elkezde vizsgálgatni a vázszámomat, ami teljesen ép állapotban volt... A vázszámban volt egy 0, ami tényleg 0 volt, még egy ovodás is 0nak olvasná... aztmondja a rendőr, hogy ez át van ütve, mert ez lehetne 8-as meg 9-es is... Én hiába néztem szerintem nem volt vele semmi baj de ráhagytam... Beszólt a központba, mind3 variációval utánakérdezett a vázszámnak, úgy hogy 0,8,9 a vázszám azon száma.. Érdekelte volna körözés vagy bármi... negyedórát csesztetett még, amikor szóltak neki a rádióba hogy egyik variációs vázszámmal sincs semmi

elvörösödött, mormogott valami csúnyát a bajsza alatt, aztmondta hogy "nyárig kivonom magát a forgalomból, s jó szórakozást" , és dúlva fúlva elviharzott :))

alapból semmi bajom a rendőrökkel, de ez még a kelleténél is butább meg primitívebb volt :D
CSő!

Téged milyen módon baszogattak? Büntetés? Ja meg hogy lehet a legjobban kijönni a rendőrökkel való találkákból?

Hi!
Hali!
NEM, ismétlem nagyon nem tetszene a rendőröknek... tudom, mert több mint 1 évig motoroztam 50/125ként forgalmi, rendszám jogsi és bármi nélkül...
Szerettek baszogatni a rendőrök!!

én a helyedben nem használnám így..
Helló!

Most akarok venni egy rs 125 97-t 50 cc papírokkal szerintetek a rendőröknek tetszene?
Van itt valakinek hasonló kaliberű úgy értve hogy 125/50-es.

Hi!
Tudnál mutatni róla 1 képet?
AF1
Még gyertyakulcsom sincs...Ramélem csak beköpte....
most végülis milyen mocid van?
hzajöttem vele a kútról majd fél óra múlva ismét menni akartam.Beindítom mocit,ment kb. 1 percig míg öltözködtem aztán megált..!Azóta nem indul:(
agip speed, motul 600 ilyen aron merfoldekkel jobb olaj.
Shell Advance VSX olajról mi a véleményetek?Csak olyat kaptam:(
azt mwgnézem
"06 aprilia RS125
milyen motor lesz?
én nem ragaszkodok, csak 5évig nem lehet kiszedni a motorból