Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy kieleht belőle relative jót is fogni, és olyat is amivel csak a szopás megy.
mi a broblem a rotax blokkal?
Mitoval is lehet szívni.De nem tudom,ha állandóan gondolkodom akkor nem lesz soha moci
Újra meg nincs keret
Semmi fura sincs rajt.. Két verzió van, vagy jóljársz veleés nemlesz semmi bajod vele, vagy szopni fogod a véres harci faszt végig, úgyanis aprilia,, azaz rotax blokk.
Valami furi ránézésre ezen a mocin....Bár nem vagyok szakértő..de mégis,nem?
Az eleje nincs túl alacsonyan?Most lehet hülyeséget kérdeztem
Köszönöm a gyors választ!Az még elviselhető ár..
Viszon a fékolajtartály alatt meg az olaj szivárog kicsit...Még nem láttam a mocit csak képről de ezt a két hibát említette a tulaj...
5körül,, MItora asszem még több is mint 5ezer jóval...
Köszi!
Kb.Árat sem tudsz?
Most számolgatom,hogy mennyit kellene költeni a cseremocira...
TAlán Mitogeri, Keresd meg!
Sziasztok!
Aprilia AF-1 futura-hoz kilóméter óra spirált hol tudok venni illetve kb.mennyibe kerül?
pl mi?ami gyakori gond?jah hát nem pályán használnám...de hát ilyenem nem valószinü h lesz max hobby célra ugy hétvégenként de ez minimum 10 év h egyáltalán esélyem legyen megvalósítnani habár vater erösen nézegeti a moto.it az RS 250eseket :)
Végülis... Azér van vele gond hidd el... attól függ, hogy használod, és hogy hol...
mért ne mond h olyan sok van ezekkel a mocikkal...a 125sel még nem volt semmi szerencsére...rendesen karban kell tartani és meghálálja ennyi...de ez mindenbe igy van...
Hehe, két henger, dupla gond :) De amúgy jóóó :)
hát igen... ez egy igazi gép!
gyönyör!!!! bazzeg szerelmes lettem :)
jó te most érettségizel magyarbol de nem kell mindent észrevenni :)
150/60 R17
Csááá!!!
Adj már valami MSN címet, vagy valami e-mail címet!!!! Légyszi!!!
Lenne pár kérdéesm!
csáó
egy rs 125 hátsó gumijának a mértetét valaki meg tudja mondani

köszi
Asus A8N SLI Alaplap
ADM X2 4200 Proci
Arctic Freezer 64 Pro hűtő
2x512ddr 400 ram
MSI NX 7600GT Vga
Samsung 80GB SATA Hdd
Maxtor 40GB Sata Hdd
1.44 Fdd
LG Combo Drive
Asus DVD RW
Feket Scorpio ház+400W táp
Fekete Rack
Logitech optikai egér(Fekete)
Samsung multimédiás bill.
HP 1730 multimédiás TFT moncsi

Ezt szeretném mocira cserélni!
Valaki?
hidd el hogy az eleje sem ugyanolyan.. ugyan nézd már meg az első lámpák alakját!!

ja mégvalami.. mióta írják pontos jével azt hogy "helyett"?
hááát.... de ez akkor is rotax 123...épp hogy most lett bejáratva,most fordul az óra 20ezerre...
enyém most is megy annyit
szóval egyszerűen nagyon faja a motor...ha ezt a motort vitte kiló60nal...akkor rs-t 180nal,jobb áttétellel...